جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
خطیب نماز جمعه سراوان:
مردم پایه های اصلی نظام هستند/ نیروی انتظامی با نگاه الهی در مسیر ایجاد امنیت گام برداشته است
 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: مردم پایه اصلی نظام هستند، نمی شود با مردم متکبرانه برخورد کرد چرا که مردم در تمامی صحنه ها و تلاطم های ایجاد شده حضور داشته اند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ حجت اسلام و السملمین مجتبی بامری با اشاره به دیدار فرماندهان و مسئولین سپاه با رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: مردم پایه اصلی نظام هستند، نمی شود با مردم متکبرانه برخورد کرد چرا که مردم در تمامی صحنه ها و تلاطم های ایجاد شده حضور داشته اند. 

وی افزود:  خدمت به مردم باید با تمام وجود انجام شود  و با این نگاه مقابل خیانت خیانتگران ایستاد.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: روحیه جوانی یعنی مجاهدت، تلاش، دغدغه داشتن و جهادی عمل کردن است، اگر مقابل استکبار کوتاه نیاییم، استکبار جرعت مقابله را نخواهد داشت.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به حمله پهپادی یمن به تأسیسات عربستان، آمریکا و سعودی ها به دلهره افتاده اند و این نشان از قدرت مقاومت است که در کشورهای اسلامی ایجاد شده است.

وی خاطر نشان کرد: آمریکا، اسرائیل و عربستان دیگر در عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و یمن توان مقابله با گروه های مقاومت را ندارند و در حال حاضر به دست و پا افتاده اند.

امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به هفته نیروی انتظامی، بیان کرد: نیروی انتظامی در مسیر انقلاب و ایجاد امنیت در جامعه به خوبی تلاش کرده به گونه ای که 13 هزار شهید و 22 هزار جانباز را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

 حجت اسلام و السملمین بامری تصریح کرد:  نیروی انتظامی دارای نیروهای ولایی، مذهبی، مکتبی  و پیرو راه امام و شهدا دارد  که با خلاص، صبر و با نگاه الهی در مسیر ایجاد امنیت گام برداشته است.

 انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۳۷۲


ارسال