پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
در سایه بی تدبیری متولیان امر؛
بازار داغ مافیای گاز در روزهای سرد مرزنشینان/ قحطی گاز در سراوان به سومین روز خود رسید
 
شهروندان سراوانی از کمبود گاز در سه روز گذشته در این شهرستان ابراز گلایه و خواستار پاسخگویی متولیان امر شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، در روزهای اخیر جمعی از شهروندان سراوانی با تماس با این پایگاه خبری از نبود گاز در شرکت های توزیع گاز مایع در شهرستان ابراز گلایه و خواستار پیگیری این موضوع شدند.

 یکی از شهروندان سراوانی بیان کرد:  طی تماسی که با شرکت پرسی گاز شهرستان داشته، اپراتور اذعان داشته سه روز است که گاز جهت توزیع میان شهروندان در این شرکت وجود ندارند.

وی افزود: هر ساله با فرا رسیدن فصل سرما تهیه سیلندر گاز در شهرستان با مشکل مواجه می شود و این امر معضلاتی را برای شهروندان به وجود می آورد.

داغ شدن بازار دلالان و مافیای گاز مایع با شروع فصل سرما در سراوان
این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: با کمبود سیلندر گاز در شرکت های توزیع، بازار دلالان  و مافیا در شهرستان داغ می شود و مردم جهت تامین سیلندر گاز مجبور به خرید سیلند با هزینه هنگفت می شوند.

وی تصریح کرد: اگر گاز در شهرستان وجود ندارد چرا سیلند گاز در مغازه ها و دکه های سطح شهر با قیمت 15 هزار و بالا تر به وفور یافت می شود، چرا مسئولین مربوطه نظارت کافی را ندارند؟

این شهروند سراوانی گفت: در برخی از ساعات روز خودروهایی در جاده های منتهی به مرز مشاهده می شود که بار آنها اغلب سیلندر گاز است و گفته می شود که با قیمت مضاعف در حال قاچاق است اما مردم خود شهرستان با کمبود گاز مواجه می شوند که از متولیان امر خواستاریم مقابل قاچاق سیلندر گاز به ویژه در  فصل سرما را بگیرند.

معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان: موضوع پیگیری می شود
در تماسی که خبرنگار شستون با کشاور معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان داشته، وی بیان کرد: موضوع را پیگیری  و اطلاع خواهد داد.

همچنین لازم به ذکر است خبرنگار شستون به دنبال مشخص شدن علت عدم وجود گاز مایع با مهدوی مدیر پرسی گاز شهرستان تماس گرفت که وی پاسخگو تلفن خود نبود.

 انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۲۱۱


ارسال