يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ,25 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱
با حضور جمعی از مسئولین انجام شد؛
اعزام دانش آموزان سراوانی به اردوی راهیان نور جنوب کشور+تصویر
 
صبح امروز جمعی از دانش آموزان دختر شهرستان سراوات با یک دستگاه اتوبوس به مدت یک هفته به اردو راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، جمعی از دانش آموزان دختر شهرستان سراوان با حضور فرمانده سپاه شهرستان، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان با یک دستگاه اتوبوس به مدت یک هفته به اردوی راهیان نور اعزام شدند.


 سرهنگ پاسدار حسین بهادری فرمانده سپاه شهرستان سراوان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با شستون بیان کرد: کاروان راهیان نور سپاه شهرستان سراوان صبح امروز چهارشنبه 22 آبان در قالب  یک دستگاه اتوبوس به تعداد 42 نفر دانش آموز و مربیان فرهنگی به مناطق عملیاتی  جنوب اعزام شدند.


 وی هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی  را ترویج فرهنگ شهادت برای دانش آموزان برشمرد و خاطر نشان کرد: دشمن همواره با ابزار آلاتی همچون ماهواره و شبکه های اجتماعی برای به انحراف کشاندن اذهان نوجوانان و جوانان استفاده می کنند که راهیان نور مسیری برای رشد تربیت و تعالی دانش آموزان محسوب می شود.


 فرمانده سپاه شهرستان سراوان تصریح کرد: دانش آموزان با الگو گرفتن از 36 هزار شهید دانش آموز مسیر جدید برای زندگی انتخاب می کنند که با بصیرت و آگاهی نسبت به دسیسه های دشمن فرزندان خوبی برای انقلاب اسلامی باشند.


 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۲۳


ارسال