پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ,28 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان مهرستان گفت: آنچه امروز در بین مسلمانان شیعه و سنی باید مورد تاکید و توجه قرار گیرد، وحدت کلمه و اصل قرار دادن آن در راستای تشکیل «امت واحده اسلامی» است.
به گزارش  عصر هامون؛ به نقل از شستون؛ جشن هفته وحدت مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان سراوان، سیب و سوران و مهرستان، فرمانده سپاه مهرستان ، امام جمعه اهل سنت شهرستان و جمعی از مردم شیعه و سنی این منطقه در سالن ورزشی حکمت شهرستان برگزار شد.

 سرهنگ پاسدار نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و گرامیداشت هفته وحدت  بیان کرد: آنچه امروز در بین مسلمانان شیعه و سنی باید مورد تاکید و توجه قرار گیرد، وحدت کلمه و اصل قرار دادن آن در راستای تشکیل «امت واحده اسلامی» است.

وی با توجه به اینکه وحدت رمز اصلی پیروزی انقلاب و عامل اصلی تداوم آن بوده است، افزود: مردم با بصیر و فهیم ایران اسلامی در طول چهل سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی میگذرد در تمای صحنه ها با حضور و مشارکت وحدت گونه خود به دشمن فهماندند که همواره پشتیبان نظام و ولایت هستند و با اتحاد و یکپارچگی مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان با اشاره به اینکه نبی مکرم اسلام(ص)  منادی و مظهر وحدت مسلمانان است، خاطر نشان کرد:  یکی از تاکیدات مهم دین مبین اسلام پرهیز از تفرقه و حفظ انسجام و یکپارچگی میان مسلمانان است، زیرا  وحدت و انسجام مسلمین موجب عزت و عظمت اسلام و مسلمین و نا امیدی دشمنان اسلام می شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۲۴


ارسال