دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ,10 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
به مناسبت هفته وحدت انجام شد؛
نشست هم اندیشی علمای اهل سنت و تشیع شهرستان سراوان+ تصویر
 
به مناسبت هفته وحدت نشست هم اندیشی علمای اهل سنت و تشیع شهرستان سراوان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، نشست هم اندیشی علمای اهل سنت و تشیع شهرستان سراوان به مناسبت هفته وحدت با حضور حجت الاسلام و المسلمین نوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان و فرمانده سپاه سراوان در مهمانسرای ستاد قدیم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین نوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان با اشاره به ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام خضرت محمد (ص) و میلاد امام صادق (ع)، گفت: اگر وحدت به معنای واقعی در جامعه اسلامی به آن عمل شود، پایداری در دین را به دنبال خواهد داشت. وی افزود: در سایه هم اندیشی و حدتی که در ایران اسلامی وجود دارد امروز به نقطه ای رسیده ایم که با انهدام  پهپاد فوق پیشرقته سران کفر چهره واقعی صهیونیست را به جهان نشان داده ایم.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان خاطر نشان کرد: آیا برای جامعه اسلامی ننگ نیست که یهودیت که در قرآن از آن به عنوان دشمن اسلام یاد می شود، کشور عربستان را گاو شیرده خطاب کند؟  این امر به دلیل نبود هم اندیشی و انجماد فکری در منطقه حجاز است
سرهنگ پاسدار حسین بهادری فرمانده سپاه شهرستان سراوان نیز در جمع علمای شیعه و سنتی این منطقه بیان کرد: از کلمه وحدت مشخص است که این امر موجب ثباط و استحکام یک انقلاب و یا کشور خواهد شد.


 وی افزود: در مباحث گوناگون از جمله فرهنکی، اقتصادی، نظامی و امنیتی همواره بحث وحدت مطرح بوده و این وحدت است که موجب پیشرفت در فرهنگ، اقتصاد و امنیت و نظام یک کشور می شود.

 فرمانده سپاه شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: دشمن به دنبال یافتن یک خلا و یا روزنه برای بهره برداری و راه اندازی اختلاف و جدایی میان شیعه و سنی است که همواره در این راستا در ایران اسلامی با بصیرت و فهم مردم با شکست مواجه شده است.


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۳۲


ارسال