امام جمعه موقت سراوان:

قطع منافع نامشروع سران کفر از ممالک اسلامی با ایجاد وحدت/ مبارزه با فساد خواست مردم است

24 آبان 1398 ساعت 12:43

امام جمعه موقت سراوان گفت: وحدتی که امروز در جامعه اسلامی حکم فرما شده، به عنوان خوار در چشم دشمنان قرار گرفته و منجر به قطع شدن منافع نامشروع دشمن از ممالک اسلامی شده است.


به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امام خمینی (ره) که به دنبال اخوت مسلمین بوده است، برای ایجاد وحدت این هفته را (ولادت نبی مکرم اسلام) طبق تاریخ اهل سنت و تاریخ تشیع، هفته وحدت نامگذاری کرده است.

وی با بیان اینکه وحدت دستورالعمل الهی است و به همه انسان ها توصیه شده تا به ریسمان الهی چنگ زنند و از آن متفرق نشوند، افزود:  وحدتی که امروز در جامعه اسلامی حکم فرما شده، به عنوان خوار در چشم دشمنان قرار گرفته و منجر به قطع شدن منافع نامشروع دشمن از ممالک اسلامی شده است.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان ادامه داد: دشمنان تاکنون منافع خود را در تفرقه میان مسلمین می دیده اند، اما مسلمانان توطئه های دشمن را درک کرده  تا جاییکه شیعه و سنی مقابل داعشی های دست پرورده آمریکای جنایت کار و رژیم صهیونیستی ایستاده اند.

 حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی خاطر نشان کرد: اتحاد و وحدت عامل پیشرفت جوامع اسلامی  و قدرت یافتن مقابل مستکبرین، مرتجعین، معاندین و منافقین  شده است و  دشمنان در تلاش هستند تا در کشورهای عراق و لبنان ایجاد نا امنی کنند.

وی با اشاره به سهمینه بندی بنزین، تصریح کرد: سهمیه بندی بنزین  مقابل قاچاق سوخت را می گیرد و از سوی دیگر منجر به کم شدن مصرف سوخت می شود در استقلال کشور موثر است.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد:  مدیریت انرژی و هدفمند سازی یارانه ها بسیار اقدام مناسبی است اما نباید به گونه ای باشد که اقشار کم درآمد آسیب ببینند و از دولت انتظار می رود که قشر ضعیف جامعه را حمایت کند.

 حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی با اشاره به سفرهای استانی اخیر رئیس جمعهور، اذعان کرد:  مسئولین باید وحدت داشته باشند و نباید یکدیگر را تخریب کنند، مبارزه با فساد خواست مردم و مورد تأکید مقام معظم رهبری است، در سخنرانی ها نباید بویی از تسویه حساب های گروهی و حزبی به مشام رسد.

وی خاطر نشان کرد: نباید از افرادی که برای نظام و کشور با فتنه گری هزینه تراشی کرد در محافل سخنرانی تعریف و تمجید کرد چرا که چنین افرادی هزینه های سنگینی را برای کشور برجای گذاشته اند.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 117480

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/117480/قطع-منافع-نامشروع-سران-کفر-ممالک-اسلامی-ایجاد-وحدت-مبارزه-فساد-خواست-مردم

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/