پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴
در جمع اصحاب رسانه مطرح شد؛
برگزاری 73 برنامه در هفته بسیج در سراوان / تجمع عظیم بسیجیان در سه نقطه از شهرستان
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: به مناسبت چهل سالگی بسیج، بسیجیانم شهرستان سراوان با حضور عظیم و با شکوه در سه نقطه از شهرستان در پنج آذر با عنوان شکوه مقاومت تجمع خواهند کرد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، سرهنگ پاسدار حسین بهادری در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بیان کرد: هفته بسیج از 30 آبان آغاز و تا 6 آذر ماه با شعار محوری "چهل سال خدمت، جهاد و شهادت" آغاز می شود.

 وی افزود: در هفته بسیج در شهرستان سراوان 73 برنامه  از جمله دیدار با خانواده معظم شهدا، یادواره شهدا، غبار روبی مزار شهدا، پیاده روی خانوادگی، نشست های روشنگری برای عموم مردم، تشویق بسیجیان نمونه خواهد بود.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: همچنین  اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان، ویزیت رایگان،  افتتاح پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی، توزیع بسته های معیشتی، برپایی میز خدمت، ایستگاه صلواتی، نمایشگاه چهل سالگی بسیج از دیگر برنامه های شهرستان در هفته بسیج خواهد بود.

 سرهنگ پاسدار بهادری در پایان از برگزاری تجکع عظیم و با شکوه بسیجیان در پنج آذر با عنوان شکوه مقاومت در سه نقطه از شهرستان خبر داد.
 انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۷۶


ارسال