شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:
برگزاری 83 برنامه فرهنگی و اجتمماعی در مهرستان/ اجتماع عظیم مهرستانی ها در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان مهرستان از برگزاری 83 برنامه فرهنگی و اجتماعی در هفته بسیج و همچنین اجتماع عظیم بسیجیان در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ سرهنگ پاسدار حسین نکویی در گفت و گو با شستون بیان کرد:  به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج تعداد  83 برنامه در سطح ناحیه، حوزه ها و پایگاه های مقاومت سپاه شهرستان مهرستان برگزار می شود.

 وی با اشاره به اینکه شعار هفته بسیج " چهل سال خدمت، جهاد و شهادت" است، افزود: سرکشی از خانواده معظم شهدا، برگزاری یادواره شهدا، غبار روبی مزار شهدا، برگزاری کوهپیمایی و همایش پیاده روی خانوادگی، کلنگ زنی پنج واحد مسکونی محرومین، تجلیل از پیشکسوتان بسیجی و برگزاری نشست های روشنگری از جمله برنامه های این هفته در مهرستان خواهد بود.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان تصریح کرد:  همچنین برگزای نمایشگاه اقتصاد مثاومتی،  ارائه خدمات بهداشتی و درمانی از جمله وییت رایگان و خدمت رسانی به محرومان، ارائه بسته های بهداشتی و نوشت افزار میان نیازمندان و تشکیل اردوهای جهادی در مناطق آسیب پذیر از دیگر برنامه و خدماتی است که در هفته بسیج انجام خواهد شد.

نکویی در پایان از اجتماع بزرگ بسیجیان در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در سطح شهرستان و حوزه های مقاومت مهرستان خبر داد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۲۸


ارسال