سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
گلباران مزار شهدا در سراوان به مناسبت هفته بسییج+تصویر
 
مراسم عطر افشانی و گلباران مزار شهدا در شهرستان سراوان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، مراسم غبار روبی، عطر افشانی و گلباران مزار شهدا با حضور فرماندار سراوان، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین و مردم شهید پرور در مزار شهدا شهید سجاد شهرستان برگزار شد.

 علیرضا شهرکی فرماندار سراوان در حاشیه این مراسم گفت: بسیج یادآور خاطرات مختلفی در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی و توسعه و پایداری کشور است.


 وی با بیان اینکه هم اکنون بسیج در اوج اقتدار و چهل سالگی خود قرار گرفته، افزود: نقش آفرینی بسیج در عرصه های مختلف همچون در شکیل گیری انقلاب اسلامی و در حوزه دفاع مقدس که بدون هیچ نوع ابزار نظامی پیشرفته وارد صحنه شدند و تمامی تاکتیک ها و رزمایش های نظامی را تغییر داد و حقانیت ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.


 فرماندار سراوان خاطر نشان کرد: در تمام نقاط روستایی در جامعه رد پایی از بسیج در عرصه سازندگی مشاهده می شود که با ساخت منازل محرومین، مدرسه، فضاهای آموزشی، ماسجد و راه سازی نقش آفرینی کرده است.


شهرکی با بیان اینکه تفکر بسیجی نشانه اقتدار، وحدت و سازندگی است، تصریح کرد: بسیج در عرصه تولید، سیاست خارجی، اقتصادی، مقابله با اغتشاشات و نا آرامی ها و امنیت پایدار به خوبی نقش آفرینی کرده است.


 انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۴۲


ارسال