پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
امام جمعه موقت سراوان:
اشرار با تخریب اموال عمومی منجر به قربانی شدن مطالبات به حق مردم شدند
 
امام جمعه موقت شهرستان سراوان گفت: قطعا اشرار فرصت طلب با کینه ورزی وارد میدان شدند و با تخریب و به آتش کشیدن منجر به قربانی شدن مطالبات به حق مردم شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین حاتم بامری با اشاره به خپحوادث اخیر در کشور، بیان کرد:  برخی از نا آرامی ها در کشور رخ داد  که منجر به جان باختن تعدادی و تخریب مراکز دولتی و اموال عمومی و شخصی مردم شد.

 وی افزود:  آتش زدن بانک ها کار مردم نیست، قطعا اشرار فرصت طلب با کینه ورزی وارد میدان شدند و با تخریب و به آتش کشیدن منجر به قربانی شدن مطالبات به حق مردم شدند.

 امام جمعه موقت سراوان با بیان اینکه نا امنی بزرگ ترین مشکل برای یک جامعه و کشور است، خاطر نشان کرد: بسیاری از کشورها مردم را تشویق و ترغیب  می کردند تا مردم برای کشور مشکلاتی را به وجود آورند،  اما مردم ایران به ویژه شهرستان سراوان به دنیا فهماند که تابع امر ولی مسلمین جهان هستند و حاضرند جان و مال خود را در راه رهبر، انقلاب و نظام تقدیم کنند.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری تصریح کرد:  کار اشرار و منافقین قربانی کردن مطالبات به حق مردم  بود با ایجاد نا آرامی در جامعه بود.

 وی با اشاره به آغاز هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، گفت:  بسیجیان مخلصانه، خالصانه و بدون چشم داشت وارد میدان می شوند و این فرق بسیجی با دیگر نیروها است.

 امام جمعه موقت شهرستان سراوان تصریح کرد: اخلاص در عمل، ایمان، توکل، اراده و تقوا از مهم ترین شاخصه های بسیجان است.

حجت الاسلام و المسلمین بامری اذعان کرد: بسیجی متدین، طرفدار علم و آبادگری است و غیور مردانه پاسدار جبهه حق علیه باطل است.

 انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۴۹


ارسال