يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان:
جهانی شدن جغرافیا و تفکر بسیجی/ ادامه دار بودن حمایت خودجوش مردم از امنیت و اقتدار
 
جانشین فرمانده سپاه شهرستان سروان گفت: دایره و جغرافیای بسیج گسترش یافته و جهانی شده است، امروز تفکر بسیجی در تمام نقاط دنیا نهادینه شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، سرهنگ پاسدار حسینعلی جاودان فر در جمع نمازگزاران روز جمعه شهرستان سراوان با اشاره به برگزاری 73 برنامه در هفته بسیج در شهرستان، بیان کرد: افتتاح نمایشگاه چهل سال عملکرد بسیج در سطح شهرستان، غبار روبی مزار شهدا، یادواره شهدا، دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا  از جمله برنامه های مهم این هفته است.

 وی افزود: میز خدمت دستگاه های اجرایی در مساجد تشیع و اهل سنت، اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم، افتتاح پروژه ساخت منازل محرومین و توزیع بسته های معیشتی از جمله خدمات محرومیت زدایی در هفته بسیج است.

 جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان از تشویق بسیجیان نمونه در اجتماع بزرگ بسیجیان با عنوان شکوه مقاومت در 5 آذر خبر داد و خاطر نشان کرد: دایره و جغرافیای بسیج گسترش یافته و جهانی شده است، امروز تفکر بسیجی  در تمام نقاط دنیا نهادینه شده است.

جاودان فر تصریح کرد: اگر نبود تفکر بسیجی امروز در کشورهای سوریه و عراق نمی توانستیم با داعش و استکبار مبارزه کنیم.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: برخی از نا آرامی ها و اغتشاشاتی که در چند شهر کشور رخ داد، که تعداد قلیلی از اراذل اوباش مشکلاتی را برای مردم به وجود آوردند، وابسته به سرویس های آمریکا، اسرائیل و کشور خود فروخته عربستان صعودی بودند، اما نمی دانند که با حرکت بزدلانه چهار نفر انقلاب از بین نخواهد رفت.

جاودان فر تصریح کرد: نیروهای بسیجی، سپاه، انتظامی و ارتش و تمامی نیروهای خدوم به همین راحتی نمی گذارند چنین افرادی برای  مردم مشکلاتی را به وجود بیاورند، اعتراض که تخریب اموال شخصی مردم نیست، تفکر بسیج حرکت بزدلانه استکبار جهانی را محکوم کرده است.

 وی گفت: راهپیمایی های خودجوش مردم در حمایت از امنیت و اقتدار در بسیاری از نقاط کشور انجام شده است و این حرکت ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۵۰


ارسال