جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
خطیب نماز جمعه سراوان:
روز دانشجو ماهیت استکبار ستیزی و ضد آمریکایی دارد/ نظارت بر جایگاه های سوخت جدی شود
 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: 16 آذر روز دانشجو ماهیت استکبار ستیزی و ضد آمریکایی دارد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری  با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز شهادت حضرت معصومه (س)، بیان کرد:  حضرت معصومه (س) یک شخصیت نورانی که مورد توجه ائمه اطهار (ع) بوده به عنوان الگو در جهت بیرون رفتن از زیر چتر حکومت طاغوت است که برای رسیدن به ولی ، امام و برادر خود هجرت کرد و در این مسیر سختی ها و مشکلات زیادی را به جان خرید.

 وی با بیان اینکه قم که حرم مطهر این بانوی گرانقدر قرار دارد، به مأمن و جایگاهی برای هر دلداده تبدیل شده و حوزه علمیه قم را یکی از برکات وجود نازنین حرم حضرت معصومه (س) دانست و ادامه داد: پایه گذاری حضور حجت نیز از قم انجام می شود چرا که قم مرکز ترویج اسلام است.

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: دشمنان تیز دندان آموزش دیده در بحث گران شدن قیمت بنزین فراخوان حضور در خیابان برای ایجاد آشوب و نا آرامی را دادند اما مردم دیدن دار و ولایت مدار ایران اسلامی همواره با آگاهی از توطئه دشمن، به خوبی دقت دارند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه روز دانشجو ماهیت استکبار ستیزی و ضد آمریکایی دارد، خاطر نشان کرد: دشمن هر زمان که توان پیدا کند برای خیانت به ملت ها به ویژه ایران اسلامی، دست به چپاول  و کشتار می زند که روز 16 آذر ننگی بر پیشنانی شیطان ستمکار و پلید است.

 وی در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: گذر تاریخ به ما نشان می دهد که نباید دست دوستی  به دشمنان صفاک و خونخوار داد و یا به آنها اعتماد کرد چرا که دست آنها به خون جوانان ایرانی آلوده است.

امام جمعه شهرستان سروان با اشاره به اینکه امید است دانشجویان ولایی، انقلابی و بصیر در ایران اسلامی تربیت شود، تصریح کرد:  گران شدن بنزین نباید زمینه برای بهره برداری افراد سود جو و منفعت طلب در شهرستان سراوان ایجاد شود.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری از مسئولین مربوطه به ویژه فرماندار و دستگاه های نظارتی خواست تا با نظارت دقیق در جایگاه های سوخت و فرآورده های نفتی  باعث از بین رفتن صف های طولانی ایجاد شده در این مکان ها شوند.

 وی اذعان کرد: برخی از جایگاه های موجود در سطح شهر با توزیع بنزین در گالن باعث به وجود آمدن صف های طولانی شده اند که نیاز به ورود دستگاه های نظارتی است و اگر فردی تمرد کرد طبق قانون برخورد جدی انجام شود.

 امام جمعه شهرستان سراوان گفت:  اگر گرانی بنزین مردم را رنج می دهد، نباید گذاشت صف های طولانی بنزین نیز مردم را رنج دهد، نظارت ها بر جایگاه های بنزین جدی شود تا زمینه سوء استفاده برای افراد منفعت طلب بسته شود.
 انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۰۷۷


ارسال