چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳
یکی از اعضای شورای شهر سراوان:
82 درصد از 108 هزار کارت سوخت در محاصره وانت بارها است
 
ایرج رستم زهی گفت: بر اساس آمار شرکت نفت 108 هزار کارت سوخت با نمره سراوان کدینگ شده که از این تعداد 82 درصد مربوط به وانت بارها است.
به گزارش عصرهامون، ایرج رستم زهی، یکی از اعضای شورای شهر سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با مسئول ناحیه نفت شهرستان سراوان در خصوص صف های طولانی بنزین،افزود: طبق آمار مسئولین شرکت نفت قریب به 108 هزار کارت سوخت با نمره سراوان کدینک شده که از این میزان 82 درصد کارت سوخت مربوط به وانت بارها بوده است.

وی در تکمیل مطلب فوق بیانکرد: طبق قانون جدید دولت کارت سوخت خودروهای وانت 700 لیتر شارژ می شود، می طلبد که مسئولین استانی و کشوری ورود کنند و تا زمانی که موضوع سهمیه وارد شده به شهرستان حل نشود صف های بنزین نیز همچنان طولانی تر می شود.

رستم زهی با اشاره به اینکه زمانی که سهمیه کارت های سوخت افزایش یافته باید سهمیه بنزین شهرستان نیز افزایش یاید، خاطر نشان کرد: مدیران جایگاه ها خارج از نوبت به اشخاص خاصی سوخت می دهند که این موضوع نیز باعث گلایه مندی مردم و طولانی تر شدن صف های بنزین در شهرستان شده است.

عضو شورای شهر سراوان گفت: برای نظارت در جایگاه ها و مدیریت و ساماندهی صف های طولانی در کنار مسئولین هستند اما می طلبد مسئولین همت کنند و پای کار باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۲۳۶


ارسال