پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
مسئول جایگاه سوخت طاها سراوان:
اتهامات وارد شده را از مراجع قانونی پیگیری می کنم/خلوت شدن پمپ بنزین ها با طرح زوج و فرد
 
احسان بلوچ زهی گفت: گفت: اتهاماتی که به جایگاه وی در شبکه های اجتماعی مطرح شده است را از طریق مراجع قانونی پیگیری می کند.
به گزارش  عصرهامون؛ به نقل از شستون، در رزوهای اخیر فیلمی از توزیع سوخت در گالن در جایگاه سوخت و فرآورده های نفتی طاها سراوان در گروه های واتساپی سراوان منتشر شده بود که گلایمندی شهروندان را به دنبال داشت.

 احسان بلوچ زهی مسئول جایگاه سوخت و فرآورده های نفتی طاها شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون در خصوص کلیپ منتشر شده در گروه های واتساپی مبنی بر توزیع سوخت در گالن، بیان کرد: چند شب اخیر فردی به جایگاه مراجعه و درخواست بنزین کرد اما با توجه به اینکه جایگاه تعطیل شده بود، از توزیع سوخت خود داری کرده اند که تهدید به انتشار تصاویر و کلیپ از توزیع سوخت در گالن کرد.

وی افزود: فیلم منتشر شده در گروه های واتساپی متعلق به سال قبل است و چرا که انواع خودرو اعم از پژو، وانت، پراید و غیره مشاهده می شود که در حال حاضر این جایگاه فقط به خودروهای پراید سوخت رسانی می کند.

مسئول جایگاه سوخت و فرآورده های نفتی طاها سراوان در خصوص اتهامات وارد شده به وی در راستای دریافت وجه نقد در قبال توزیع سوخت در گالن، این موضوع را تکذیب و ادامه داد:  در شبکه های اجتماعی چنین اتهاماتی را به جایگاه وی نسبت داده اند  که این موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

بلوچ زهی خاطر نشان کرد: با توجه به اجرای طرح زوج و فرد، در حال حاضر جایگاه های سوخت شهرستان خلوت شده است و مشکل خاصی وجود ندارد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۶۹۸


ارسال