دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ,6 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱
امام جمعه اهل سنت سراوان:
ندای "سردار سلیمانی"در جهان طنین انداز شد/عاملین ترور بزرگ مرگ تاریخ به سزای عمل خود خواهند رسید
 
مولوی سید عبدالصمد ساداتی گفت:جنایتکاران سردار مقاومت حاج قاسم سلیمانی که شخصیت جهانی و متعلق به تمام مردم جهان بود را ترور کردند، که از روز گذشته در تمامی نقاط جهان شعار "سردار سلیمانی" طنین انداز شد.
به گزارش عصرهامون؛ امام جمعه اهل سنت سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: با به شهادت رساندن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، سپاه پاسداران و جبهه مقاومت فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد و مقاومت بیشتر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ملت مسلمان منطقه در مقاومت شکل جدیدی به خود خواهند گرفت به طوری که خواب به چشمان نالایقان و جنایتکاران نخواهد آمد، افزود: جنایتکاران سردار مقاومت حاج قاسم سلیمانی که شخصیت جهانی و متعلق به تمام مردم جهان بود را ترور کردند، که از روز گذشته در تمامی نقاط جهان شعار "سردار سلیمانی" طنین انداز شد.

امام جمعه اهل سنت سراوان با توجه به اینکه جنایت کاران کوردل  در طول تاریخ جنایت انجام داده اند، خاطر نشان کرد: سردار سلیمانی عاشق شهادت بوده و افتخار بزرگی است که ایشان به فیض شهادت نائل آمده است.

مولوی ساداتی با توجه به اینکه ترور سردار سلیمانی لکه ننگ و رسوایی در تاریخ برای مصببین آن به جای خواهد گذاشت، تصریح کرد: دولتی که خود را در جهان ابر قدرت می داند نمی تواند مقابل جبهه مقاومت ایستادگی کند از این جهت دست اقدامات کورکورانه و جنایت کارانه می زند.

وی با بیان اینکه عاملین ترور بزرگ مرگ تاریخ به سزای عمل خود خواهند رسید، گفت: جنایتکاران بدانند که جنایت آنها و انتقام خون شهید را گروه مقاومت با توکل و یاری خداوند خواهند گرفت تا درس عبرتی برای ستمکار جنایتکار باشد.

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی دارای شخصیت بارز و خیرخواه بود در دفاع از مردم در همه صحنه ها حضور داشت، افراد حق جو و حق پرست ترور این شخصیت بزرگ تاریخ را شدیدا محکوم می کنند.

 انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۱۸۳


ارسال