جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
اقدامات پیشگیرانه مهمترین راه مقابله با ویروس کرونا/ 561 بیمار ویزیت رایگان شدند
 
فاطمه کمیلی از ویزیت رایگان 561 بیمار نیازمند در شهرستان های خاش، سراوان و زهک خبر داد.
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اعزام اکیپ های پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون به شهرستان های خاش، زهک و سراوان افزود: از آنجایی که رعایت بهداشت فردی مهمترین راه پیشگیری از ویروس کرونا است به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان سراوان آموزش بیماری کرونا وبهداشت دهان ودندان به۶۴نفرازنمازگزاران در مسجدابراهیم خلیل الله ارائه شد.

وی بیان کرد: با اعزام یک تیم تخصصی به روستای میرزاخون  شهرستان زهک ۱۸بیمار توسط متخصص زنان وزایمان مورد ویزیت رایگان قرار گرفتند، همچنین 31 نفر از بیماران نیز در روستای مهرعلی این منطقه ویزیت شده و تست فشار خون و قند خون بر روی آنان انجام شد.

این مقام مسئول از اعزام یک پزشکی به منطقه کوهستانی و صعب العبور انجرک شهرستان خاش واهدای داروی رایگان به بیماران خبر داد و گفت: به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان خاش 27 نفر از بیماران در مرکز خدمات درمانی شیرآباد منطقه  گوهرکوه از خدمات دندانپزشکی رایگان بهره مند شدند.

کمیلی درا دامه به ویزیت 62 نفر در روستای ناگان شهرستان سراوان اشاره کردو افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر 6تیم عمومی شهیدرهنمون به مناطق کوپگ، ناهوک، هوشک، جهادآباد، دزک وزنگیان اعزام و تعداد۴۲۳ بیمار را مورد ویزیت کرده وبه ۵۷بیمار در مسجدجامع هوشک داروی رایگان اهدا کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۶۳۹


ارسال