دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ,26 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
گلباران و عطر افشانی مزار شهدا در سراوان+ تصویر
 
به مناسبت ایام الله دهه فجر مزار شهدای شهرستان سراوان عطر افشانی و گلباران شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ مزار شهدای شهرستان سراوان با حضور جمعی از مسئولین و مردم شهیدپرور این خطه از کشور به مناسبت ایام الله دهه فجر غبار روبی و عطر افشانی شد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در حاشیه این مراسم گفت: مجاهدان راه خدا همچون سردار سلمیانی با ایمان به خدا و تمام قدرت مقابل تمامی قدرت های شیطانی ایستادند و حتی یک لحظه هم در این مسیر متزلزل نشده اند.


 وی افزود: مجاهدان راه خدا و شهیدان  با تمام دارایی های مادی و معنوی در مسیر خداوند متعال مجاهدت کردند  و امروز ما باید توجه داشته باشیم که  انقلاب اسلامی ایران یک صفحه ای از خداجویی را هدیه داده که باید از آن بهره مند شویم.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: راه خدا و مسیر شهدا، راه مقابله با استکبار، برادری با هم، خدمت کردن به مردم، دین داری، ولایمتداری و ولایت پذیری است.


حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به قرار گرفتن در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: یکی از وظایف ما مقابل خون شهدا حضور پرشور در انتخابات است، انتخابات یک حقیقتی است که در انقلاب اسلامی با ابزار های عدالت آفرین برگزار می شود، برخی ها با چه زبان و چه جرعتی در این ایام مباحث شک آلود را مطرح و با مطرح کردن آن به شهدا خیانت می کنند؟

وی تصریح کرد: در انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن مهم ترین مبحث و این موضوع ارزشمند است، اما برخی ها امروز طلبکارانه حرف می زنند، افرادی که دلبسته نظام نسیتند، شأن ورود به مجلس را ندارند. انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۶۴۷


ارسال