چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ,5 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار مهرستان گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی زنان ایرانی نقش تاثیرگذاری در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی وسیاسی دارند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون،  جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته گرامیداشت  روز زن و مقام مادر با حضور  دهواری فرماندار، درازهی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار، سپاهی بخشدار مرکزی،  سرهنگ نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مدیران ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مهرستان برگزار شد.

محمد رفیع دهواری فرماندار مهرستان در این جلسه بیان کرد: برنامه های گرامیداشت هفته زن در سطح شهرستان مهرستان هرچه باشکوه تر برگزار شود.

وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی زنان ایرانی نقش تاثیرگذاری در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی وسیاسی دارند.

فرماندار مهرستان ادامه داد: تجلیل از مادران و زنان نمونه و همچنین تجلیل از همسران مدیران ادارات در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان هم در این مراسم ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان مهرستان در راهپیمایی 22 بهمن گفت:  یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر کشوری حضور فعال زنان در آن جامعه است.

سرهنگ پاسدار حسین نکوئی با تاکید بر اینکه امروزه نقش و تاثیرگذاری زنان در جامعه بیشتر و پررنگ تر از گذشته است، یادآور شد: یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر کشوری حضور فعال زنان در آن جامعه است که امروز شاهد درخشش بانوان ایرانی با عفاف و حجاب در جامعه هستیم که موفقیت های چشمگیری را برای کشور به ارمغان آورده اند.

در پایان محمود زهی  فرمانده بسیج حوزه خواهران ناحیه مقاومت مهرستان از دستگاه های مرتبط خواست تا ضمن همکاری لازم با حوزه مقاومت بسیج خواهران در خصوص این جشن ، نسبت به فضاسازی محیط ادرات نیز اهتمام ویژه معمول داشته باشند.
خبرنگار: مهران خاکی زائی
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۸۷۱


ارسال