يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
یعقوب کریمی گفت: مردم فردی توانمند را راهی مجلس کنند که بتواند با تجریه و خلاقیت بالا تهدید های موجود را به فرصت تبدیل کند.
به گزارش عصرهامون؛ یعقوب کریمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با شستون بیان کرد:  انتخابات مجلس شورای اسلامی اولین انتخابات پس از بیانیه گام دوم انقلاب است.
 
وی افزود: مردم توجه داشته باشند که فردی را راهی مجلس کنند که در وهله اول ولایت مداری، اخلاق، و قدرت و  شجاعت در کار، پیگیری امورات مربوط به حوزه انتخابیه خود را داشته باشد.
 
کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: با توجه به شرایطی که در عرصه های مختلف با دشمن در آن در حال تنش هستیم، فرد بتواند از اطلاعات، تجربه و خلاقیت بالا تهدید های موجود در هر حوزه را یه فرصت تبدیل کند.
 
کریمی با اشاره به اینکه دوره آزمون و خطا به پایان رسیده است، اضافه کرد: باید به فردی اتکا کنیم که بتواند در این شرایط مثمر ثمر باشد.
 
وی با اشاره به اینکه نظام و انقلاب نه قومیتی و نه مذهبی بوده است، خاطر نشان کرد: مبنای امام خمینی (ره) که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد، یک نظام و امت اسلامی بوده و هر کس در هر جایگاهی که قرار دارد باید برای پیشبرد اهداف انقلاب تلاش کند.
 
این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد:  مردم فردی را انتخاب کنند که دارای توانمندی و اندیشه و تفکر انقلابی باشد و در این برهه از  زمان یک شخصیت توانمند باشد.
 
کریمی گفت: این طور نباشد که چون فلان کاندید از قوم و گروه من باشد به وی رای بدهم باید انتخاب اصلح داشته باشیم.
 
وی در پایان تصریح کرد: علی رغم تمامی مشکلات موجود اما باز هم در دوم اسفند ماه پای صندوق های رای خواهیم آمد و توطئه دشمنان که در حال احیای مسائل قومیتی و مذهبی هستند را خنثی خواهیم ساخت. 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۰۵۴


ارسال