پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳
امام جمعه اهل سنت سراوان:
حضور حداکثری مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات خواری بر چشم دشمن است
 
مولوی سید عبدذالصمد ساداتی امام جمعه سراوان گفت: چهل سال دشمن در حال ایجاد تفرقه است اما مردم فهیم و آگاه ایران به ویژه مردم سیستان و بلوچستان با اتحاد و همبستگی در تمامی صحنه ها به ویژه انتخابات مشارکت حداکثری دارند که این امر خواری در چشم دشمنان ایران است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: حضور مردم شهرستان سراوان تا این لحظه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مطلوب بوده است.

وی افزود: مردم مرزدار شهرستان سراوان در جنوب شرق ترین نقطه کشور به دلیل سربلندی جمهوری اسلامی ایران و اینکه به جهانیان ثابت شود مردم پشتیبان ولایت و انقلاب هستند، پای صندوق های رای حاضر شدند.

  امام جمعه اهل سنت سراوان ادامه داد: مردم سراوان دوست دار نظام و کشور خود هستند و به این دلیل در انتخابات شرکت می کنند و شرکت خواهند کرد.

مولوی ساداتی خاطر نشان کرد: چهل سال دشمن در حال ایجاد تفرقه است اما مردم فهیم و آگاه ایران به ویژه مردم سیستان و بلوچستان با اتحاد و همبستگی در تمامی صحنه ها به ویژه انتخابات مشارکت حداکثری دارند که این امر خواری در چشم دشمنان ایران است.

 انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۴۵


ارسال