دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹
نا امیدی دشمن با حضور رای اولی های بلوچ در شعب اخذ رأی
 
رای اولی های شهرستان سراوان نیز با حضور پرشور در شعب اخذ رأی منجر به نا امیدی دشمنان نظام و انقلاب شدند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، از صبح امروز مردم شیعه و سنی شهرستان سراوان از اقصی نقاط شهر خود را به شعب اخذ رأی رساندن تا در این حماسه ملی حضور داشته باشند.

سمانه دادره که امسال برای اولین بار توانست در انتخابات شرکت کند، در گفت و گو با شستون بیان کرد: حضور وی به عنوان رای اولی در پای صندوق های رای تو دهنی محکم به قاتلان شهید سپهپد حاج قاسم سلیمانی است.

وی افزود: از اینکه در سرنوشت کشور خود سهیم است و می تواند رای دهد بسیار خوشحال است.

این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: به امید خداوند متعال با انتخاب اصلح بتوانیم یک مجلس قوی در جهت آبادانی کشور داشته باشیم.

یکی دیگر از رای اولی های سراوانی نیز به خبرنگار شستون گفت: همانطور که از صبح مشاهده شد، حضور پرشور همه افراد جامعه در انتخابات بوده است.

وی افزود: حتی افراد کهنسال، معلولین جسمی نیز با مشقت فراوان خود را به صندوق های رای رساندن تا در سرنوشت کشور خود سهیم باشند.

این شهروند بلوچ سراوانی ادامه داد: سراوانی ها همواره در تاریخ ثابت کرده اند که پشتیبان نظام و ولایت هستند و این بار نیز با انگشت جوهری خود در خلق حماسه ای دیگر نقش آفرینی کردند.

وی تصریح کرد: امروز جمعه دوم اسفند ماه نیز رای اولی های بلوچ با حضور پرشور در انتخابات دشمنان نظام و انقلاب را ناامید ساختند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۴۶


ارسال