پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
علی رضا شهرکی گفت: کرونا ویروس هیچ اختلالی در روند احداث بیمارستان جدید سراوان ایجاد نکرده و هم اکنون عملیات اجرایی و تکمیلی ایرانمهر در حال انجام است.
به گزارش عصرهامون؛ علی رضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه در تأمین اعتبار برای تکمیل بیمارستان ایرانمهر سراوان هیچ مشکلی وجود ندارد، بیان کرد: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان جدید سراوان در حال انجام است و کرونا ویروس هیچ اختلالی در ادامه روند ساخت آن ایجاد نکرده است.

 وی افزود: تجهیزات  آشپزخانه و آزمایشگاه در حال نصب است که پیش بینی می شود تا سه ماه آینده بیمارستان جدید سراوان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

 فرماندار سراوان ادامه داد: با توجه به اینکه در تأمین اعتبار بیمارستان ایرانمهر مشکلی وجود ندارد، روز گذشته هزینه تجهیز برق نیز واریز می شود.

شهرکی در پاسخ به این سوال که آیا بیمارستان ایرانمهر سراوان به عنوان بیمارستان پشتیبان برای بستری و یا قرنطینه بیماران مبتلا به کرونا ویروس در نظر گرفته شده است، گفت: یکی از بخش های بیمارستان قدیم را برای ایزوله بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا ویروس در شهرستان سراوان در نظر گرفته شده است.

وی در پایان اذعان کرد: از آنجایی که بیمارستان جدید دارای آب و برق است می تواند وارد مدار شود اما به عنوان بیمارستان پشتیبان فعلا در مدار دیده نشده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۳۹۳


ارسال