يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸
در سایه کم توجهی مسئولین انجام شد؛
تأمین سوخت مهم ترین دغدغه کارگاهی تولیدی در سراوان/ تولید سفال کلپورگان کاهش یافت
 
زینت منفرد گفت: با توجه به عدم به موقع سوخت و کم شدن سهمیه سوخت مورد نیاز کارگاه های تولیدی در کلپورگان، تولید این محصول در سراوان کاهش یافت.
به گزارش عصرهامون؛ زینت منفرد مسئول کارگاه سفال زمرد کلپورگان در گفت و گو با شستون ضمن گلایه از شرکت نفت در راستای عدم توزیع به موقع سوخت مورد نیاز کارگاه های ساخت سفال در روستای جهانی کلپورگان، بیان کرد: شرکت نفت شهرستان حواله های سوخت کارگاه های ساخت سفال کلپورگان را تأیید اما سوخت فروشندگی ها جهت توزیع را تأمین نمی کند که این امر منجر به سرگردانی و کاهش تولید سفال جهانی کلپورگان شده است.

 وی با بیان اینکه سهمیه سوخت آذر ماه را دریافت نکرده اند اما فروشندگی تیک دریافت سوخت را تأیید کرده است، ادامه داد: سوخت مورد نیاز کارگاه های تولیدی سفال در سال جاری به موقع توزیع نشد و هر روز جهت پیگیری این موضوع به شرکت نفت مراجعه کرده اند اما پاسخ قابل قبولی از سوی متولیان امر دریافت نکرده اند.

 مسئول کارگاه تولیدی سفال زمرد کلپورگان گفت: سهمه سوخت کارگاه تولیدی وی از 3 هزار لیتر در ماه به هزار لیتر کاهش یافته که این موضوع باعث ضرر و زیان و کاهش تولید سفال شده است.

منفرد با اشاره به اینکه کاهش سهمیه سوخت کارگاه سفال منجر به کاهش تولید شده است، خاطر نشان کرد: علی رغم اینکه 12 کارگاه تولیدی ثبت شده در این روستا در حال فعالیت هستند اما با توجه به کاهش سهمیه سوخت پاسخگوی تولید مورد نیاز نیستند.

وی گفت: به دلیل کاهش سهمیه سوخت پیش فروش های انجام شده با توجه به قرار گرفتن در آستانه نوروز و بالا رفتن تقاضا نمی توان تحویل داد لذا از مسئولین انتظار می رود سوخت مورد نیاز کارگاه ها را تأمین کنند.


انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۴۹۱


ارسال