سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان:
بالا بودن توان درمانی ایران جهت مقابله با کرونا ویروس/ نیاز به حضور حداکثری بسیج و سپاه جهت قلع و قمع احتکار کنندگان
 
مولوی نذیر احمدی سلامی با بیان اینکه توان بهداشتی و درمانی ایران جهت مقابله با کرونا ویروس بالا است و نیاز به کمک دیگر کشورها ندارد، گفت: حضور مقتدرانه و حداکثری بسیج و سپاه جهت قلع و قمع اخلال گران و محتکرین کالا جهت بازگشت آرامش به جامعه بسیار لازم و ضروری است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی نذیر احمد  سلامی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان در گفت و گو با شستون ضمن قدر دانی از تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا، بیان کرد: سلامتی و تندرستی از بهترین نعمت های خداوند متعال است و هیچ نعمتی بدون سلامتی، نعمت به حساب نمی آید.

 وی افزود: فداکاری گروه های سلامت، پزشکان و پرستاران در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس نشان از آن دارد که مردم نگران نباشند چرا که مدافعان سلامت بدون وقفه در حال تلاش و بازگشت آرامش به جامعه هستند.

 نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان با اشاره به اینکه توان بهداشتی و درمانی ایران جهت مقابله با کرونا ویروس بالا است و نیاز به کمک دیگر کشورها ندارد، ادامه داد: آمریکا خیرخواه ملت ایران نیست و کمک به ایران یکی از ترفندهای این کشور برای تحقیر ملت ایران است اما این را بداند که ملت ایران تحقیر شدنی نیست.

ملت ایران کمک آمریکا را به دهانش می کوبند
مولوی سلامی اضافه کرد: آمریکایی که بیشترین تحریم ها را علیه ایران وضع کرده حال با چه جسارتی قصد کمک به ملت ایران را دارد، مردم غیور ایران اسلامی کمک آمریکا را به دهانش می کوبند.

وی با توجه به اینکه ملت ایران با همدلی و اتحاد در کنار پزشکان و پرستاران و رسانه ها این بیماری را شکست خواهند داد، خاطر نشان کرد: احتکار در شرایط عادی هم خصلت و رفتار بسیار ناپسند و زشت در جامعه اسلامی به شمار می رود.

اخلال گران اقتصادی و برهم زنندگان نظم بازار قابل ترحم نیستند
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان با اشاره به اینکه  احتکار پدیده ای است که توسط انسان های نا سالم و غیرمومن  انجام می شود آن هم در شرایطی که مردم به آن کالا بسیار نیاز دارند، گفت: در برخورد با محتکرین، اخلال گران اقتصادی و برهم زنندگان نظم بازار هیچ کوتاهی از سوی دستگاه قضا صورت نگرفته چرا که چنین افرادی قابل ترحم نیستند و نباید با آنها با عطوفت و مهربانی رفتار کرد.

 مولوی سلامی خواستار اشد مجازات محتکرین و برهم زنندگان نظم بازار شد و ادامه داد: احتکار مواد دارویی و بهداشتی آن هم در شراطی که مردم نیاز شدید به چنین اقلامی دارند، بزرگ ترین جنایت از لحاظ قانونی و عذفی در هرجامعه ای محسوب می شود.

 وی با بیان حضور مقتدرانه بسیج و سپاه در شناسایی و کشف انبارهای احتکار کالاهای مورد نیاز، خواستار حضور حداکثری بسیج و سپاه جهت قلع و قمع اخلال گران بازار شد و نصریح کرد: حضور سپاه و بسیج برای بازگشت آرامش به جامعه بسیار لازم و ضروری است.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۶۵۰


ارسال