چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان:
تشکیل پرونده برای سه مرکز عرضه مرغ زنده متخلف در سراوان/ افزایش ساعات کاری خبازی ها با هدف کاهش ازدحام جمعیت
 
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان با اشاره به تشکیل سه پرونده برای متخلفین صنف مرغ فروشی ها، گفت: جهت جلوگیری و کاهش ازدحام جمعیت در خبازی ها، ساعات کاری تعدادی از نانوایی های سطح شهر افزایش یافت.
به گزارش عصرهامون؛ مسعود ملازهی در گفت و گو با شستون: مرغ زنده امروز پنجشنبه با قیمت 11 هزار و 500 وارد بازار سراوان می شود.

 وی افزود: طبق بازدید هایی که از فروشگاه های عرضه مرغ زنده انجام شده، برای سه مرکز عرضه مرغ زنده متخلف  در سراوان پرونده تشکیل شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان گفت: مرغ منجمد به میزان 12 تن خریداری شده و نهایت تا روز جمعه جهت عرضه وارد بازار می شود.

ملازهی در ادامه از توزیع گوشت قرمز در فروشگاه اتکا شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: میزان 8 تن گوشت قرمز معیشتی با قیمت 40 هزار تومان به سراوان اختصاص یافته که در حال توزیع میان شهروندان است.

وی  با اشاره به اینکه برای تأمین کالاهای اساسی در شهرستان مشکل خاصی وجود ندارد، تصریح کرد: برنج و شکر مورد نیاز شهرستان تأمین شده و در روزهای آینده جهت عرضه روانه بازار خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراون با بیان اینکه بازار در حال پایش است و با متخلفین طبق قانون برخورد خواهد شد، خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر ازدحام جمعیت در برخی از خبازی های سطح شهر مشاهده شده که تصمیم بر این شد جهت کاهش ازدحام جمعیت ساعات کاری خبازی ها افزایش یابد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۷۹


ارسال