جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس بیمارستان رازی سراوان:
جداسازی تریاژ بیماران عفونی از بیماران معمولی در سراوان/ شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند
 
امیر گرگیچ گفت: جهت رفاه حال شهروندان سراوانی تریاژ بیماران عفونی از بیماران معمولی جدا شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، بازار شایعات در فضای مجازی و محافل عمومی داغ تر شد و هر روز جهت تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی میان مردم، مطالب مختلفی از سوی افرادی که خواسته یا ناخواسته وارد گرداب نشر اکاذیب شده، مطرح می شود.
 
از آنجایی که شهرستان سراوان نیز از بازار داغ شایعات در امان نمانده، شایعه آماده سازی یکی از ساختمان های نزدیک به بیمارستان رازی برای بیماران کرونایی به سرعت در گروه های واتساپی این شهرستان منتشر شد.
 
در همین راستا امیر گرگیچ، رئیس بیمارستان رازی شهرستان سراوان در گفت و گو با خبرنگار شستون بیان کرد: جهت رفاه حال شهروندان، تریاژ بیماران عفونی از بیماران معمولی جدا شده است.
 
وی افزود: ساختمان نزدیک به بیمارستان رازی سراوان برای بیمارانی که دارای علائمی همچون تب، لرز و تنگی نفس است در نظر گرفته شده است که پس از ویزیت پزشک اگر مشکوک به کرونا ویروس باشند به بخش کرونا در غیر این صورت به اورژانس منتقل خواهند شد.
 
رئیس بیمارستان رازی سراوان ضمن تکذیب این شایعه که ساختمان جدید برای بیماران کرونایی در نظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار را از رسانه های معتبر دنبال کنند. 
 
گفتنی است در داخل بیمارستان رازی سراوان یک بخش  با 22 تختخواب ویژه همراه دو تخت آی سی یو دار با تمام امکانات برای بیماران مبتلا به کرونا در نظر گرفته شده است. 
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۶۹


ارسال