پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۶
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان:
بهره مندی از ثروت های خدادادی در راستای شعار سال/ پیشرفت اقتصادی در گروه اعتماد به متخصصین داخلی و جوانان
 
مولوی عبدالخالق حسین زهی گفت: در داخل کشور ثروت های خدادادی و پتانسیل های فراوانی وجود دارد که با اعتماد به جوانان و متخصصین داخلی می توان گام هخای موثری در جهش تولید برداشت.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: انتظار می رود در سال جدید مسئولین جهش مناسبی در تولید در راستای خدمت رسانی به مردم داشته باشند.

 وی افزود: ثروت های خدادای و پتانسیل های بسیار مناسبی در کشور وجود دارد که به علت اینکه  مسئولین چشم به خارج داشته اند، به درستی از آنها استفاده نشده است و باید با اعتماد به متخصصین داخلی و جوانان و بهره مندی  از ظرفیت های داخل در جهش تولید  بهترین بهره را برد.

امام جمعه شهرستان مهرستان خاطر نشان کرد: مردم  ایران دارای خلاقیت هستند و دست به ابتکارات و اختراعات مختلف می زند که انتظار می رود با توجه به اینکه مقام معظم رهبری سال جدید را جهش تولید نامگذاری کرده اند، مسئولین همت به خرج داده و با کمک نخبگان و متخصیص در اقتصاد حرکت مناسب انجام شود.

 مولوی حسین زهی با اشاره به اینکه آثار جهش تولید باید در زندگی مردم ظهور و بروز داشته باشد،  تصریح کرد: اگر زمینه مناسبی برای جوانان به وجود آید در زمینه های اقتصادی موفقیت های درخشانی را کسب خواهیم کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۱۴


ارسال