جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵
یک کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد:
غربی ها غیرقابل اعتماد هستند/آمریکا خود متهم اصلی تولید ویروس کرونا و جنگ بیولوژیک است
 
یعقوب کریمی گفت: آمریکا اعلام کرد که برای مقابله با ویروس کرونا قصد کمک به ایران را دارد، اما بهتر است جهت کاهش آمار قربانیان این ویروس به مردم خود کمک کند در بحران به سر می برند.
به گزارش عصرهامون؛ یعقوب کریمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با شستون با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، بیان کرد:  دشمنی آمریکا با ایران به همه مردم جهان ثابت شد و آمریکا خود متهم به  شیوع ویروس کرونا و راه اندازی جنگ بیولوژیک است و فرد عاقل هیچ گاه از چنین کشوری درخواست کمک نمی کند.

 وی افزود: فداکاری و صبر مردم پس از شهادت سردار سلیمانی در کنار نظام مقدس جمهوری اسلامی و عدم استقبال جامعه بین الملل از خطای ترامپ در به شهادت رساندن سردار رشید اسلام، موجب شد تا آمریکا در دنیا وجهه خوبی نداشته باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه به آمریکا اعتمادی نیست، گفت: آمریکا اعلام کرده است که می خواهد به ایران کمک کند، اما ملت بزرگ ایران هرگز از آمریکا کمک نخواهند گرفت چرا که در طول تاریخ دشمنی آمریکا نسبت به ملت ایران بر همگان ثابت شده است.

 کریمی در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: اگر آمریکا توان مقابله با ویروس کرونا را دارد، بهتر برای کاهش آمار قربانیان این بیماری در کشور خود، به مردم خود کمک کند.

وی با بیان اینکه در کشور کادر پزشکی، درمانی و پرستاران بسار قوی و توانمند وجود دارد که تا این لحظه با فداکاری و ایثار به خوبی عمل کرده اند، خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری نیز فرموده اند  برای رهایی از شر ویروس کرونا به توصیه ها و آموزش های کادر درمان و وزارت بهداشت عمل کنیم.

 کارشناس مسائل سیاسی با توجه به اینکه دشمنی و خباثب آمریکا نسبت به ایران بر همگان مسجل است، خاطر نشان کرد: به گفته مسئولان آمریکایی مردم این کشور برای تهیه مواد غذایی در بحران هستند، لذا بهتر است آمریکا به مردم خود کمک کند.

کریمی با بیان اینکه دولت آمریکا بسیاری از حقایق را از مردم خود پنهان می کند، گفت:  آمریکا اعلام کرده است که در راستای مقابله با ویروس کرونا تجهیزات بهداشتی و درمانی و کادر پزشکی بسیار قوی دارند اما طبق اخبار منتشر شده در این خصوص، ضعف آمریکا با تعداد فوتی های ناشی از ویروس کرونا در این کشور مشهود است.

وی اذعان کرد: از صدر اسلام تا کنون در جوامع اسلامی به ویژه حکومت حضرت علی (ع) و ائمه اطهار (ع)، عدالت، مساوات و آزادی بوده است اما در دو سه قرن اخیر غربی ها عدالت را تحت عنوان دموکراسی حکومت مردم برای مردم مطرح کرده اند اما در واقعیت عکس آن عمل کرده اند.

 کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: به طور مثال در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آیا تمام اقشار می توانند شرکت کنند؟ عدالت در آمریکا و کشورهای غربی به گونه ای انجام می شود که حکومت دست عده ای خاص قرار دارد و در عمل چیزی به عنوان عدالت و آزادی اجتماعی در این کشورها اجرا نمی شود اما در دین مبین اسلام  همیشه عدالت در عمل اجرا شده است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۵۱


ارسال