شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰
فرمانده سپاه شهرستان سراوان خبر داد:
آغاز عملیات دفاع بیولوژیکی "شهدای مدافع سلامت" در سراوان
 
عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت از صبح امروز در شهرستان سراوان آغاز شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون،  عملیات دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت با حضور فرمانده سپاه سراوان، فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان، شهردار و جمعی از مسئولین در شهرستان سراوان آغاز شد.

 احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در راستای فرمان مقام معظم رهبری در خصوص کمک و همکاری نیروهای مسلح با مراکز بهداشت و درمان، سپاه شهرستان سراوان به همت بسیج جامعه پزشکی سه تیم 10 نفره را ساماندهی کرد.

 وی با بیان اینکه این تیم ها مشغول به گند زدایی و ضد عفونی سطح شهر هستند، افزود: همچنین به صورت شبانه روزی با کمک بسیجیان و حوزه های مقاومت سطح شهرستان پاکسازی اماکن عمومی انجام می شود.


فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: سپاه شهرستان سراوان از ابتدای شیوع ویروس کرونا با تشکیل گروه های جهادی اقدام به گندزدایی، ضد عفونی، ارائه آموزش و توصیه های بهداشتی، توزیع بسته های غذایی و بهداشتی در نقاط مختلف سطح شهر کرده است.

مالدار در پایان خاطر نشان کرد: عملیات مقابله با ویروس کرونا در شهر سراوان با همکاری شهرداری، آتش نشانی و شبکه بهداشت از صبح امروز به صورت ویژه در سراوان در حال انجام است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۵۹


ارسال