يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۷
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید مولوی حسین بر سپاه شهرستان سراوان:
گند زدایی شهر گشت با 6 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده در سه مرحله
 
فاروق رئیسی گفت: اماکن عمومی و سطح شهر گشت طی سه روز با 6 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده، گندزدایی شد.
به گزارش عصرهامون؛ فاروق رئیسی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید مولوی حسین بر سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: سومین مرحله از برگزاری ادروهای جهادی در شهر گشت با حضور خود جوش و داوطلبانه جمعی از بسیجیان این منطقه برگزار شد.

 وی افزود: گروه های جهادی بسیج شهر گشت در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا اقدام به ضد عفونی و گندزدایی تمامی معابر، اماکن عمومی، مساجد، مدارس، پارک ها و حوزه علمیه شهر کردند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید مولوی حسین بر سپاه سراوان ادامه داد: عملیات گند زدایی و ضد عفونی کردن اماکن عمومی و سطح شهر تا ریشه کنی ویروس کرونا با همت و تلاش جهادگران بسیجی ادامه خواهد داشت.

رئیسی با اشاره به اینکه هدف از انجام گندزدایی و ضد عفونی سطح شهر ریشه کنی ویروس کرونا و کمک به حفظ سلامت شهروندان است، خاطر نشان کرد: بسیجیان طی سه مرحله با 6 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده، شهر گشت را گند زدایی کردند.

وی با بیان اینکه بسیجیان جهادگر تا ریشه کنی ویروس کرونا در کنار مردم هستند، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شد، در طول هفته قسمتی از شهر توسط جهادگران عرصه سلامت، ضد عفونی می شود.


 فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید مولوی حسین بر سپاه سراوان تصریح کرد: بسیجیان با انجام خدمت صادقانه همواره در کنار مردم بوده اند و این بار نیز با وجود احتمال آلوده بودن معابر و اماکن عمومی از ویروس کرونا، در کنار سایر نهاد ها و متولیان امر اقدام به پاکسازی نقاط آلوده شهر با مواد ضدعفونی کننده کرده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۴۸۸


ارسال