دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵
در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح شد؛
پایش سلامت در مهرستان با حضور 160 تیم بسیجی/ 700 بسته غذایی و بهداشتی توسط سپاه توزیع شد
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان از پایش سلامت در مبادی ورودی و خروجی این شهرستان با حضور 160 تیم بسیجی خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از شستون، نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان با حضور اصحاب رسانه و فعالان شبکه‌های اجتماعی با موضوع اقدامات پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا در محل این ناحیه برگزار شد.

حسین نکویی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در این مراسم گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در ارتباط مردم و مسئولین دارند و مطالبات مردم که بسیار حائز اهمیت است را به مسئولین گوشزد می‌کنند.

 وی افزود: گروه‌های جهادی بسیج جهت مقابله با ویروس کرونا در راستای کمک به جهادگران سلامت و همچنین غربالگری اقدامات در خور توجه ای را انجام داده‌اند.

بازگشت 700 خودروی غیر بومی از مهرستان به محل زندگی 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان  مهرستان گفت: با توجه به استقرار تیم‌های مرکز بهداشت، هلال احمر، نیروی انتظامی در ورودی و خروجی شهر مهرستان و بخش آشار جهت کنترل پایش سلامت ۱۶۰ تیم بسیجی نیز حضور دارند.

نکویی بیان کرد: عملیات ضد عفونی و گندزدایی شهر مهرستان و آشار در چندین مرحله، توزیع ۲۰۰ بسته بهداشتی و توزیع ۵۰۰ سبد غذایی بین نیازمندان از دیگر اقدامات انجام شده توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان بوده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۹۷ درصد از شهروندان مهرستانی توسط جهادگران سلامت از طریق شماره ۴۰۳۰ غربالگری شده‌اند، تصریح کرد: همچنین طی این مدت از محل ایستگاه‌های پایش در مبادی ورودی و خروجی شهرستان مهرستان تاکنون بیش از ۷۰۰ خودرو که از استان‌های آلوده قصد ورود به شهرستان مهرستان را داشتند به محل سکونت خود بازگشت داده شدند.

انتهای پیام 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۶۳۵


ارسال