سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۲
فرمانده حوزه مقاومت حضرت فاطمه الزهرا (س):
ایثار بانوان سراوانی با تولید ماسک با هدف صیانت از سلامت اجتماعی
 
مهدیه سربندی گفت: بانوان شهرستان سراوان با مشارکت در کارگاه تولید ماسک با هدف صیانت از سلامت شهروندان ایثار و فداکاری خود را به نمایش گذاشتند.
به گزارش عصرهامون؛ مهدیه سربندی فرمانده حوزه مقاومت خواهران فاطمه الزهرا (س) سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: سپاه شهرستان سراوان دو کارگاه تولید ماسک ویژه بانوان با همکاری بسیج خواهران و اداره فنی و حرفه ای شهرستان راه اندازی کرد.

 وی افزود: بانوان به صورت دو شیفت صبح و عصر در این کارگاه مشغول به دوخت ماسک برای شهروندان و مدافعان و جهادگران عرصه سلامت شهرستان هستند.

فرمانده حوزه مقاومت خواهران حضرت فاطمه الزهرا (س) سراوان ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، مردم نوع دوست ایران اسلامی با لبیک به منویات مقام معظم رهبری، به صورت خودجوش به یاری جهادگران سلامت شتافتند.

 سربندی اذعان کرد: بانوان شهرستان سراوان نیز با مشارکت و فعالیت در کارگاه های تولید ماسک شهرستان با هدف صیانت از سلامت شهروندان ایثار و فداکاری خود را به نمایش گذاشتند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین بانوان بسیجی شهرستان در یک اقدام خداپسندانه با توجه به کاهش ذخایر خونی در روزهای گذشته، با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان، خون اهدا کردند.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۸۲۳


ارسال