جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶
نماینده منتخب حوزه انتخابیه سراوان؛
کشورهای مدعی جهان گرفتار ترین مناطق شیوع کرونا هستند/ تأثیر سپاه در راستای مقابله با کووید 19غیر قابل انکار است
 
ملک فاضلی گفت: برخی از کشورهای جهان از جمله امریکا مدعی بودن که شیوع ویروس کرونا برای آنها مشکلی را به وجود نخواهد آورد، اما در حال حاضر مشاهده می شود جزء گرفتار ترین کشورها هستند.
به گزارش عصرهامون؛ ملک فاضلی نماینده منتخب شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: کرونا پدیده جدید و ناشناخته ای است که تمام جهان را گرفتار و اقتصاد دنیا را مختل کرده است.

وی افزود:  بسیاری از کشورها مانند آمریکا ادعا داشته اند که با شیوع ویروس کرونا برای آنها مشکلی به وجود نخواهد آمد اما در حال حاضر مشاهده می شود که جزء گرفتارترین کشورها هستند.

 نماینده منتخب مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان با بیان اینکه حفظ حرمت انسانی و سلامت برای تمام مردم جهان آرزوی قلبی ایرانیان است، گفت:  مردم آمریکا انسان های شریفی هستند و ایرانیان با آنها هیچ گونه مشکلی ندارند از این سو آرزو داریم  که در هیچ جای جهان مشکلی به وجود نیاید.

فاضلی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به اقشار آسیب پذیر و لبیک بسیج و سپاه با اجرای رزمایش کمک مومنانه در کشور، خاطر نشان کرد: هر کجا محرومیت، مظلومیت و نا بسامانی وجود دارد، سپاه با حضور موثر خود در صحنه حاضر و خدمت رسانی می کند.

 وی با اشاره به اینکه هدف از ایجاد سپاه نیز رفع ناتوانی ها و مشکلات در سطح جامعه بود  که سپاه در این راستا گام های موثری را برداشته است، تصریح کرد: سپاه در راستای مقابله با ویروس کرونا در کشور تأثیر مثبت و غیر قابل انکاری داشته است.

نماینده منتخب مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان ادامه داد: کرونا در سیستان و بلوچستان مانند دیگر نقاط کشور مشکل آنچنانی به وجود نیاورده اما نمی توان گفت که ویروس کرونا متوقف شده چرا که در فصل پاییز و با سرد شدن هوا امکان دارد این بیماری به اوج رسد.

فاضلی از مردم خواست تا آرامش خود را حفظ کرده و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند، و در ادامه خاطر نشان کرد:  بیکاری و پایین بودن شاخص های رفاهی در سراوان بیداد می کند که انتظار می رود همانگونه که مقام معظم رهبری نگاه ویژه ای به این منطقه دارند، مسئولین نیز به امید آینده ای روشن، توجه ویژه ای در رفع معضلات و مشکلات منطقه داشته باشند.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۹۱۷


ارسال