دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴
با هدف کمک به محرومان انجام شد؛
اجرای رزمایش کمک مومنانه در بخش جالق سراوان/ 200 پک بهداشتی توزیع شد
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان از اجرای طرح مومنانه و توزیع 200 پک بهداشتی و 20 بسته غذایی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از  شستون، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  از اولین نهاد هایی بود که با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور در کنار نیروهای درمانی در راستای مقابله با ویروس کرونا قرار گرفت و خدمات زیادی را انجام داد.
 
این نهاد مردمی در راستای خدمت رسانی و کمک به مردم جامعه اقدام به راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، دستکش، گان حفاظتی، محلول ضد عفونی کننده و گند زدایی اماکن عمومی کرد. 

در شهرستان سراوان نیز سپاه شهرستان با ساماندهی نیروهای خدوم این نهاد و بسیجیان مخلص اقدام به گندزدایی و ضد عفونی اماکن عمومی، مناطق پر تردد، معابر و خیابان های سطح شهر، راه اندازی کارگاه تولید ماسک، توزیع البسه، بسته های غذایی و پک های بهداشتی میان اقشار آسیب پذیر منطقه کرد. 

احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان و لبیک به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به نیازمندان، رزمایش کمک مومنانه با هدف حمایت از محرومان و اقشار آسیب پذیر در این شهرستان آغاز شد.

 وی افزود: گروه جهادی حوزه شهید رجایی شهر جالق 20 بسته غذایی را میان اقشار آسیب پذیر این منطقه توزیع کرد.

وی افزود: همچنین 200 بسته مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده میان نیازمندان منطقه جالق توزیع شد.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: بخش دیگر از کمک های سپاه شهرستان سراوان به افراد نیازمند توزیع البسه بوده که از هفته گذشته در حال انجام است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۹۴۱


ارسال