يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۴
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان:
سپاه ستون فقرات و رگ حیات انقلاب است/ از نقش آفرینی در استمرار انقلاب تا راه اندازی کسب و کار خانگی
 
مولوی سلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در راستای اشتغال زایی با فراهم سازی سرمایه و اعطای وام در زمینه راه اندازی کسب و کار های خانگی، دامپروری و کشاورزی خوب عمل کرده است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی سلامی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان در گفت و گو با شستون بیان کرد: امام (ره) فرمودند که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود این جمله امام راحل اتفاقی و بدون دلیل نیست.

 وی با بیان اینکه  سپاه پاسداران در واقع  ستون فقرات و رگ حیات نظام است، افزود: بسیاری از سیاستمداران و جامعه شناسان معتقد هستند که حفظ و استمرار یک انقلاب مهم تر از خود انقلاب است که تداوم و استمرار انقلاب به واسطه رهبری رهبر فقید انقلاب و فداکاری و جانفشانی  کلیه نیروهای مسلح به ویژه سپاه شکل گرفته است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران عناصری که در شکل گیری انقلاب سهیم بودند به صورت معارض در آمدند و قصد منحرف کردن انقلاب از مسیر اصلی آن داشتند که پایمردی سپاه منجر شد تا انقلاب از مسیر اصلی خود خارج نشود. 

مولوی سلامی اضافه کرد: سپاه در کارهای عمرانی و اجتماعی در کشور و به ویژه در استان مرزی سیستان و بلوچستان اقدامات برجسته ای از جمله ساخت و ساز منازل برای مستضعفان، ارائه خدمات بهداشتی، دایر کردن بیمارستان های صحرایی و ایجاد کارگاه های صنعتی و خانگی انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: سپاه  در حوادث غیر مترقبه با تمام وجود برای خدمت رسانی به مردم کمر همت را بست و خدمات ارزنده و لایقی را به مردم ارائه کرد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان خاطر نشان کرد: این نهاد مقدس در راستای اشتغال زایی با فراهم سازی سرمایه و اعطای وام در زمینه راه اندازی کسب و کار های خانگی، دامپروری و کشاورزی خوب عمل کرده است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۹۹۰


ارسال