پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴
در گفت و گو با شستون مطرح شد؛
تقدیر امام جمعه اهل سنت سراوان از خدمت رسانی سپاه با اجرای رزمایش کمک مومنانه
 
مولوی عبدالصمد ساداتی گفت: خدمت رسانی سپاه جهت مبارزه با ویروس کروما و کمک به اقشار آسیب پذیر در قالب رزمایش کمک مومنانه قابل تقدیر است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: دوم اردیبهشت یادآور تشکیل سپاه پاسداران است که در مقاطع مختلف نقش آفرینی کرده و امروزه در عرصه‌های مورد نیاز کشور حضور فعال دارد.

وی افزود: تشکیل سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی ایران موجب  ایستادگی بیش از پیش مقاومت در مقابل دشمنان بود که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی این امر به خوبی نمایان بود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: امروز نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن حضور درجهت امنیت و دفاع کشور و خنثی سازی توطئه های دشمنان، در دیگر عرصه های مورد نیاز سازندگی کشور حضور و فعالیت قابل توجهی دارد.

 مولوی ساداتی در پایان تصریح کر: اکنون نیز تلاش سپاه پاسداران در خدمت‌رسانی جهت  مبارزه با ویروس کرونا و کمک به مردم و آسیب دیدگان در قالب رزمایش کمک مومنانه ارزنده و قابل تقدیر است.

وی اذعان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشور در کنار مدافعان سلامت قرار گرفت و به صورت جهادی در گند زدایی معابر، راه اندازی کارگاه های تولیدی ماسک و دستکش کمک های چشمگیری انجام داده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۰۴۱


ارسال