پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴
عضو تیم ملی کریکت:
به وجود ارگانی مانند سپاه افتخار می کنم/ کمک مومنانه آلامی بر درد مردم آسیب پذیر
 
محمد یوسف شادزهی از شهروندان سراوانی دعوت کرد تا با پیوستن به رزمایش کمک مومنانه و قرار گرفتن در کنار سپاه در راستای تهیه و توزیع بسته های معیشی، آلامی بر درد مردم آسیب پذیر شوند.
به گزارش عصرهامون؛ محمد یوسف شادزهی قهرمان کریکت و عضو تیم ملی ایران در گفت و گو با شستون بیان کرد: به عنوان یک ایرانی و شهروند سراوانی به وجود ارگانی همانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتخار می کند چرا که سپاه همیشه به حمایت اقشار ضعیف پرداخته و خواهد پرداخت.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا اغلب شهروندان سراوانی از نظر تأمین معیشت دچار مشکل شدند که در این راستا سپاه شهرستان سراوان در یک حرکت انسان دوستانه و خدا پسندانه اقدام به تهیه و توزیع 1000 بسته معیشتی در یک مرحله کرد.

عضو تیم ملی کریکت ایران ادامه داد: از طرفی دیگر از مردم عزیز سراوان هم دعوت می کنم تا با همیاری و همدلی با قرار گرفتن در کنار سپاه به رزمایش کمک مومنانه بپیوندند تا با این حرکت آلامی بر درد مردم آسیب پذیر شهر شویم.

شادزهی خاطر نشان کرد: اگر مردم کل کشور به کمک سپاه و همیاری هم بشتابند دیگر هیچ کرونایی از جمله آمریکا و هم دستانش جرات ورود به این کشور را پیدا نخواهد کرد.

وی در پایان تصریح کرد: همچنین از سپاه پاسداران می خواهیم با ایجاد درآمد مرزی، همانند گذشته برای اجرای طرح های گسترده در راستای سرمایه گذاری در شهر در خصوص خدمات بهداشتی و درمانی پش قدم شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۷۰۷


ارسال