دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳
امام جمعه شهرستان سراوان:
سپاه پرچم دار اجرای رزمایش کمک مومنانه/کاهش درد رنج دیدگان ناشی از کرونا با اهدای اقلام غذایی
 
حجت الاسلام و السملمین مجتبی بامری گفت: شایستگی و رسالت سپاه پاسداران با اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه با پرچم داری این نهاد به خوبی به نمایش گذاشته شد.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: رزمایش مواسات و کمک مومنانه یکی از سفارشات دین مبین اسلام است که هر مسلمانی وظیفه دارد در ایامی که مومنین و مسلمانان در گرفتاری هستند، برای رفع معضلات کمک و تلاش کند.

 وی افزود: از این رو رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران در این زمینه مباحث، مطالب و فرموده هایی داشتند و بحث رزمایش همدلی و مهربانی را مطرح فرموده اند که سپاه پاسداران برای اجرای این رزمایش با جدیت ورود کرد.

 امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: سپاه در اجرای رزمایش کمک مومنانه تلاش های بسیار خوبی را در باب کمک به افرادی که در ایام شیوع ویروس کرونا دچار مشکل و کسب و کار آنها تعطیل شده بود با توزیع اقلام غذایی انجام داد.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری اذعان کرد: در سراوان نیز مانند سایر نقاط کشور در زمینه گند زدایی، توزیع سبد غذایی و سرکشی تلاش های خوبی توسط سپاه و بسیجیان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه یقینا با توزیع بسته های معیشتی، از رنج و درد افراد آسیب پذیر کم شد که رضایت پروردگار عالم را به دنبال داشت، خاطر نشان کرد:از آنجایی که سپاه پرچم دار در اجرای رزمایش کمک مومنانه است، تلاش های این نهاد برای هیچ کس پوشیده نیست،  شایستگی و رسالت سپاه نیز بر این است که در این رزمایش نیز به خوی به نمایش گذاشته شد.

امام جمعه شهرستان سراوان تصریح کرد: کمک سپاه با اهدای اقلام غذایی میان دردمندان و رنج دیدگان قابل تقدیر است که با احساس همدردی حضور پر رنگ در اجرای رزمایش کمک مومنانه داشته اند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۷۱۷


ارسال