يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۱
در تازه ترین وعده دولتی ها مطرح شد؛
بهره برداری از بیمارستان ایرانمهر با حضور مقامات وزارت بهداشت در آینده ای نزدیک
 
معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید از بیمارستان جدید سراوان از بهره برداری این بیمارستان با حضور مقامات وزارت بهداشت در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، کلنگ احداث بیمارستان ایرانمهر شهر سراوان در سال 88 به زمین زده شده است و پس از گذشت یازده سال همچنان این پروژه در جنوب سیستان و بلوچستان مورد بهره برداری قرار نگرفته است.

شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان دارای یک بیمارستان با قدمت بالایی است که گفته می شود این بیمارستان پاسخگوی نیاز مردم شهرستان نبوده و اکثر شهروندان برای درمان به مرکز استان مراجعه و علاوه بر رنج بیماری، رنج طولانی بودن مسیر را نیز تحمل می کنند.

قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان در سفری که در ۱۹ آذر ماه سال 96 به شهرستان سراوان داشته بود از افتتاح بیمارستان ۲۱۸ تختخوابی این شهرستان تا پایان دولت یازدهم یعنی شهریور ۹۶ خبر داده بود، اما رضا زاده پراپری مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در ایام فجر سال ۹۶ افتتاح این پروژه را به هفته دولت سال ۹۷ موکول کرد اما با وجود گذشت تقریبا دو سال از این وعده همچنان طلسم این پروژه به قوت خود پابرجاست.

در بازدیدی که هفته گذشته احمد بامری معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از بیمارستان ایرانمهر سراوان داشت، گفته است که مراحل نهایی نصب تجهیزات و امکانات بیمارستان 200 تختخوابی ایرانمهر سراوان در حال تکمیل و در آینده نزدیک با حضور مقامات وزارت بهداشت به بهره برداری خواهد رسید.

 وی معتقد است با راه اندازی بیمارستان ایرانمهر سراوان شاهد توسعه خدمات درمانی در شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان خواهیم بود.
 
معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیمارستان ایرانمهر سراوان را هدیه ارزشمند نظام به مردم سیستان و بلوچستان دانسته و ادامه داده است که این بیمارستان دارای تجهیزات و امکانات به روز درمانی و دارای 9 تخت آی سی یو و هشت اتاق عمل، بخش های تخصصی و فوق تخصصی است. ‌


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۷۶۰


ارسال