چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و السملمین مجتبی بامری گفت: تیرماه شناسنامه ای از جنایت های جنایتکاران در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است که با خدعه و توطئه دشمنان دین خدا به سردمداری مستکبران از جمله امریکا و انگلیس در ایران اسلامی ایجاد شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان  بیان کرد: تیرماه شناسنامه ای از جنایت های جنایتکاران در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است که با خدعه و توطئه دشمنان دین خدا به سردمداری مستکبران از جمله امریکا و انگلیس در ایران اسلامی ایجاد شد.

 وی افزود: تیر ماه یادآور ترورها، جنایات، اغتشاشات، فتنه ها و مباحث مختلفی است و ما را به تأمل وا می دارد که چهره خبیث و بی رحم آنها را بشناسیم.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد:  یکی از جنایات جنایتکاران ترور و یا زخمی کردن رهبر فرزانه انقلاب بود که به فضل و لطف خداوند متعال نتوانستند این وجود مبارک و نازنین را از انقلاب بگیرند.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری اضافه کرد: هرگز دشمنی دشمنان خدا که قصد داشتند چهره خالص و مخلص انقلاب اسلامی را برای ایجاد فضا در انقلاب اسلامی در راستای پیاده سازی اهداف شوم خود به مردم انقلابی ایران بگیرند را فراموش نخواهیم کرد.

 وی با اشاره به اینکه هفتم تیرماه یادآور جنایت وحشتناک استکبار و ترور شهید بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب است، خاطر نشان کرد:  دشمنان انقلاب اسلامی توطئه های زیادی را انجام داده اما امروزه جرعت حمله به ایران را ندارند چرا که می دانند حتی پیشرفته ترین هواپیماهایشان به محض ورود به مرزهای ایران با ابزارهای بومی ایران ساقط خواهد شد.

امام جمعه شهرستان سراوان تصریح کرد: امروز در قله قرار گرفته ایم و به لطف و فضل خداوند متعال صدای شکسته شدن استخوان های پوک دشمنان به ویژه آمریکا به گوش می رسد.

حجت اسلام و المسلمین بامری گفت: آواره شدن انسان هایی در فلسطین، ترور شخصیت های مسلمان مانند سردار سلیمانی که برای حفظ و نجات جان انسان ها در منطقه حضور داشت و ایجاد توطئه و تحریم از نمونه های حقوق بشر آمریکایی است.

وی اذعان کرد: آمریکا چهل سال با تمام قدرت توطئه، تحریم و عربده کشی کرد برای اینکه بتواند کاری انجام دهد تا ملت مسلمان ایران از استقلال خود دست بکشند اما موفق نشد و این را بنداند که حقیقت ماندنی است، راه سلیمانی ها ادامه دارد و با سربلندی مسیر را طی خواهیم کرد.

امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به قرار گرفتن در هفته قوه قضاییه گفت: این انتظار از دستگاه قضا و آیت الله رئیسی می رود که همچنان مسیر عدالت و شفافیت برای حل مشکلات و معضلات و شنیدن درد و دل مردم ادامه داشته باشد.

حجت اسلام و المسلمین بامری ضمن توصیه به شهروندان به رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی،  از دست اندرکاران و مسئولین نظارتی خواستار نظارت و دقت بیشتر برای جلوگیری از گرانی ها شد.

 انتهای پیام/  
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۲۲۴


ارسال