دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۶
سرپرست اداره هواشناسی سراوان:
سامانه بارشی تا عصر جمعه ادامه دارد/ بارش 40 میلی متری باران در انجیروک مهرستان
 
فرهاد مساعد گفت: تا این لحظه انجیروک مهرستان با 40 میلی متر بارش باران بیشترین میزان بارندگی در سه شهرستان سراوان، سیب و سوران و مهرستان را به خود اختصاص داده است.
به گزارش عصرهامون؛ فرهاد مساعد سرپرست اداره هواشناسی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: سامانه بارشی در این منطقه تا عصر روز جمعه 13 تیرماه ادامه دارد.

 وی افزود: برای امروز بعد ازظهر و اوایل شب احتمال رگبار، بارش باران و رعد و برق پیش بینی می شود که شدت بارش امروز نسبت به فردا بیشتر خواهد بود.

 سرپرست اداره هواشناسی سراوان ادامه داد: امکان برقراری تماس با متصدیان ایستگاه های بارش سنجی در پسکوه  و آشار تا امروز ممکن نبوده اما باراش باران در این منطقه به گونه ای بوده که منجر به روان شدن آب  در رودخانه ها و سیلاب شده است.

مساعد خاطر نشان کرد: در حال حاضر میزان بارش باران در انجیروک مهرستان 40 میلی متر، اسلام آباد 37 میلی متر، شهر گشت 36 میلی متر و شهر سراوان 1 میلی متر گزارش شده است.

وی تصریح کرد: همچنین میزان بارش در شهر محمدی 6 و نیم میلی متر، ناصر آباد 9 میلی متر، و روستای چاهوک از توابع شهرستان مهرستان 26 میلی متر گزارش شده است.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۳۸


ارسال