سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۱
مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان:
استفاده از لوازم شخصی در آرایشگاه برای پیشگیری از کرونا ضروری است/کاشت ناخن و مژه تا اطلاع ثانوی ممنوع
 
خان محمد سپاهی گفت: بهتر است افراد در آرایشگاه حوله، پیش بند، قیچی و سایر وسایل شخصی را به همراه داشته باشند تا از ابتلا به ویروس کرونا در امان بمانند.
به گزارش عصرهامون؛ خان محمد سپاهی مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه توصیه می شود در این ایام تا حد امکان از رفتن به آرایشگاه خودداری شود، بیان کرد:  افرادی که در ایام کرونا به آرایشگاه ها مراجعه می کنند بهتر است در داخل آرایشگاه حتما از ماسک و دستکش یک بار مصرف استفاده کنند.

 وی با اشاره به اینکه افراد در مدت حضور در آرایشگاه فاصله یک و نیم را رعایت کنند، ادامه داد:  توصیه می شود از دست زدن به سطوح مختلف در آرایشگاه مانند میز، صندلی، دستگیره و دیگر موارد پرهیز و هرگز دست خود را به صورت، دهان، بینی و چشم خود نزنند.

 مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان ادامه داد: بهتر است افراد در آرایشگاه حوله، پیش بند، قیچی، موچین، کیسه پلاستیکی، هد بند و سایر وسایل شخصی را به همراه داشته باشند تا از ابتلا به ویروس کرونا در امان بمانند.

سپاهی در ادامه اذعان کرد:  با توجه به شیوع ویروس کرونا در صورت رفتن به آرایشگاه از هرگونه تزریق، کاشت ناخن،  مژه و موارد مشابه به جد خودداری شود.

وی خاطر نشان کرد: شهروندانی که به آرایشگاه مراجعه می کنند ترجیحا از قیچی و لوازم شخصی خود استفاده کنند در غیر این صورت از آرایشگر بخواهند تا لوازم را ضد عفونی و در حین کار از ماسک و دستکش یک بار مصرف استفاده کند.

مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در پایان تصریح کرد: افراد باید بلافاصله پس از ورود و یا خروج از آرایشگاه دستان خود را با آب و صابون بشویند و یا با محول ضد عفونی کنند.


 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۶۵۴


ارسال