سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۲
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سیب و سوران خبر داد:
سازماندهی 15 تیم جهادی در مرحله دوم دفاع زیستی/ توزیع ماسک توسط سپاه سیب و سوران در روزهای آینده+ تصویر
 
محمود پرورش گفت: باتوجه به شیوع موج دوم کووید 19 در سیستان و بلوچستان، عملیات دفاع زیستی با هدف گند زدایی اماکن عمومی با مشارکت 15 تیم جهادی در سیب و سوران آغاز شد.
به گزارش عصرهامون؛ محمود پرورش سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد:عملیات دفاع زیستی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان در راستای مقابله با ویروس کرونا از صبح امروز چهارشنبه 18 تیرماه آغاز شد.

 وی افزود: در یک حرکت جهادی  15 تیم  از گروه های جهادی در مرحله دوم عملیات دفاع زیستی در ناحیه مقاومت سپاه سیب و سوران سازماندهی شده اند.

                         
          
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران خاطر نشان کرد: این عملیات با هدف گند زدایی، ضدعفونی و سلامت مردم در سطح شهرستان سیب و سوران و در محله های دارای وضعیت قرمز و مکان های عمومی در حال اجرا است.

پرورش با اشاره به همکاری شهرداری و آتش نشانی سیب و سوران در اجرای این عملیات، تصریح کرد: عملیات دفاع زیستی تا پایان ریشه کنی ویروس منحوس کرونا ادامه دارد.

                       
              
وی در پایان خاطر نشان کرد:  با توجه به فعالیت کارگاه های تولیدی ماسک در شهرستان، در روزهای آینده با همکاری شبکه بهداشت و درمان، ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران اقدام به توزیع ماسک خواهد کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۸۹۳


ارسال