سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان مطرح کرد؛
نقش ویژه مردم در مدیریت و کنترل کووید 19/ عملیات گندزدایی به همت سپاه در مهرستان در حال اجرا است
 
حسین نکویی گفت: باتوجه به موج دوم شیوع ویروس کرونا عملیات گندزدایی و ضدعفونی، مساجد، مدارس، حوزه های علمیه، معابر عمومی و اماکن پرتردد و همچنین توزیع ماسک توسط گروه های جهادی بسیج سپاه مهرستان در حال اجرا است.
به گزارش عصرهامون؛ حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با خبرنگار شستون بیان کرد: همه مردم و بسیج در کمک به دولت و وزارت بهداشت در مبارزه با کرونا پای کار آمده و در این میان مردم در مدیریت و کنترل این بیماری نقش بسیار ویژه‌ای داشتند.

وی افزود : گروهای جهادی، بسیجی و مردمی در حد توانشان آستین همت را بالا زدند و به صحنه مقابله با این بیماری وارد شدند و در حال انجام فعالیت‌های جهادی در راستای مقابله با کووید 19 هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان خاطر کرد: باتوجه به موج دوم شیوع ویروس کرونا عملیات گندزدایی و ضدعفونی، مساجد، مدارس، حوزه های علمیه، معابر عمومی و اماکن پرتردد و همچنین توزیع ماسک توسط گروه  های جهادی بسیج سپاه مهرستان در حال اجرا است.

وی گفت : از عموم مردم خواستاریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری هوشمند و عدم حضور در تجمعات غیر ضرور را در دستور کار خود داشته باشند.

خبرنگار: مهران خاکی زایی

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۳۵


ارسال