سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۴
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیب و سوران؛
مشاغل آسیب دیده کرونا در سامانه کارا ثبت نام کنند/ تخفیفات ویژه بیمه ای برای جذب نیروی کار ایرانی در بخش خصوصی
 
فرهاد سپاهی گفت: کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا جهت بهره برداری از تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کنند.
به گزارش عصرهامون؛ فرهاد سپاهی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد:  تمامی کسب و کارهایی که با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا دچار آسیب شده اند می توانند با ثبت نام در سامانه کارا از تسهیلات این اداره بهره مند شوند.

 وی افزود: تمامی فارغ التحصیلان دانشگاهی و دیپلمه های که در بخش خصوصی مشغول به کار می شوند حق بیمه آنها به عنوان یارانه دستمزد پرداخت می شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیب و سوران ادامه داد:  هر کارفرمایی در بخش خصوصی نیروی کار ایرانی را مشغول به کار کند از تخفیفات ویژه بیمه ای سهم کارفرما برخوردار خواهد شد.

 سپاهی اضافه کرد: طبق دستور العمل ابلاغی به تمامی تعاونی ها، محصولات پتروشیمی را می تواند با تخفیفات خاصی از کارخانه های کشور تأمین کنند.

وی با اشاره به قرار گرفتن در هفته ازدواج، گفت: اگر چه در حال حاضر ویروس کرونا مانع از برگزاری مراسمات شده است، اما برگزاری مراسم چندان هم ضرورت ندارد و می توان در این برهه از زمان ازدواج آسان، مختصر و سخت گیری نکردن را ترویج داد.

 این مقام مسئول با توجه به قرار گرفتن در هفته عفاف و حجاب، تصریح کرد: آقان نیز مانند بانوان باید در سطح جامعه با حیا و عفت رفتار کرده و در انظار عمومی دارای پوشش موقر باشند.

سپاهی در پایان تصریح کرد: علاوه بر عفاف و حجاب ظاهری باید در گفار و رفتار نیز دارای عفاف باشیم، در مجامع عمومی و سیستم اداری باید حیای اداری که بسیار مهم است از جمله طرح تکریم ارباب رجوع و پوشش مناست است رعایت شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۹۲


ارسال