پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ,28 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
رئیس مخابرات ایرانشهر خبر داد:
قطعی عامدانه فیبر نوری در بخش آشار مهرستان/ خسارت میلیاری به مخابرات متحمل شد
 
عبیدالله خوشخوی گفت: به دلیل قطع فیبرنوری از چند نقطه به صورت عامدانه، اینترنت بخش آشار و دهستان ایرفشان شهرستان مهرستان دچار اختلال شد.
به گزارش عصرهامون؛ عبید الله خوشخوی رئیس مخابرات شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با شستون بیان کرد: قطعی فیبر نوری در چند نقطه علت به وجود آمدن اختلال در اینترنت  دهستان ایرفشان و بخش آشار شهرستان مهرستان بوده است.

 وی با اشاره به اینکه فیبرهای نوری به صورت عمدی توسط افراد ناشناس قطع شده است، ادامه داد: فیبرنوری بخش آشار و ایرفشان از باتک کلات سرباز تا آشار به صورت عمدی قطع شده است که در حال حاضر پرسنل مخابرات ایرانشهر در حال رفع این مشکل هستند.

رئیس مخابرات شهرستان ایرانشهر خاطر نشان کرد: برای رفع معضل قطعی فیبرنوری در بخش آشار و دهستان ایرافشان تا کنون دو کیلومتر فیبر نوری با بیست مفصل خریداری شده که به طور تقریبی هر متر فیبر نوری با قیمت 35 هزار تومان و هر مفصل 250 هزار تومان خریداری شده است.

خوشخوی در پایان تصریح کرد: از سوی دیگر با هر قطعی ارتباط علاوه بر اینکه درآمد مخابرات نیز کاهش پیدا می کند در حال حاضر قطعی عامدانه فیبرهای نوری در این منطقه خسارت میلیاری بر جای گذاشته است.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۵۵۹


ارسال