چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ,3 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۹
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان:
کارنامه سپاه در اجرای رزمایش کمک مومنانه درخشان است/ به نمایش گذاشتن تعامل و تعاون توسط مردم در بحران کرونا
 
مولوی عبدالخالق حسین زهی گفت: در اجرای رزمایش کمک مومنانه با توجه به اقدامات انجام شده از سوی سپاه کارنامه این نهاد مردمی درخشان است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: سپاه پاسداران در لبیک به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک مومنانه اولین ارگانی بود که وارد میدان شد و در این راستا کمک های قابل توجه ای انجام داده است.

وی افزود: کارنامه سپاه و بسیج در کمک به اقشار کم درآمد و آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا در شهرستان مهرستان درخشان است و نمره کامل را کسب کرده است.

امام جمعه شهرستان مهرستان خاطر نشان کرد: اهدای بسته های معیشتی میان نیازمندان و مستضعفان و همچنین گند زدایی معابر و اماکن سطح شهر و تولید و توزیع ماسک به صورت رایگان میان شهروندان از جمله اقدامات سپاه در راستای اجرای کمک مومنانه در مهرستان بوده است.

مولوی حسین زهی تصریح کرد: گرچه خدمات فراوانی انجام شد اما امید است که سپاه در راستای اشتغال و درآمد زایی همچنان که در گذشته گام های موثری برداشته است، این بار نیز مثمر ثمر واقع شود.

وی گفت: رزمایش کمک مومنانه در کنار خدمات کادر درمان، همدلی، تعاون و تعامل را دوچندان کرد چرا که در این رزمایش خیرین نوع دوست نیز در کنار نهاد هایی که وظیفه خدمت رسانی به مردم را داشتند، قرار گرفته و دستگیر مستمندان شدند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در پایان اذعان کرد: در زمان شیوع ویروس کرونا که بسیاری از کسب و کار تعطیل شده اما بسیجیان جهادگر و سبزپوشان سپاه انقلاب اسلامی در مهرستان کار ساخت و ساز 41 باب منزل مسکونی را به پایان رساند و تحویل محرومین این خطه از کشور کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۶۹۳


ارسال