پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۰
عضو تیم ملی کریکت ایران؛
سهیم شدن در کمک مومنانه با ایده پردازی/ ورزشکاران در یاری رساندن به اقشار نیازمند پیشتاز هستند
 
محمد یوسف شادزهی گفت: از آنجایی که ورزشکاران افراد شناخته شده و محبوب در هر جامعه به شمار می روند با تهیه و توزیع بسته های غذایی می توانند نسبت به دیگر گروه ها، در اجرای رزمایش کمک مومنانه مثمر ثمر باشند.
به گزارش عصرهامون؛ محمد یوسف شادزهی عضو تیم ملی کریکت ایران در گفت و گو با شستون بیان کرد: کمک مومنانه طرحی بسیار پسندیده و نیکویی هست که همه اقشار جامعه می‌توانند در آن سهیم باشند.

 وی افزود:  به طور مثال  به عنوان ورزشکار ملی پوش و لژیونر از بیمارستان های خصوصی تهران تقاضای طرح تولید ماسک و پرده پزشکی کرده و به موسسات خیریه ای تحویل داده  تا هم منبع درآمد موسسه خیریه  و هم کمکی به بیماران باشد.

این ملی پوش سراوانی با بیان اینکه پس هر کسی در هر مقامی می‌تواند کمک مومنانه را انجام دهد، خاطر نشان کرد: در اجرای رزمایش کمک مومنانه، مواسات و همدلی نیازی به مادیات نیست، شاید با یک حرف و  با کمی تفکر می توان  در اجرای این رزمایش سهیم بود.

شادزهی گفت: با توجه به اینکه ورزشکاران جزء افراد شناخته شده هر جامعه ای هستند می توانند با جمع آوری بسته های غذایی و توزیع آنان بیش از پیش  نسبت به گروه های دیگر جامعه مثمر ثمر شوند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۲۱۷


ارسال