چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷
رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان خبر داد؛
برگزاری ماراتن 3 روزه تحصیلات تکمیلی برای اولین بار در سراوان/935 شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کردند
 
محمد رضا ریگی گفت: برای نخستین بار در شهرستان سراوان آزمون کارشناسی ارشد به مدت سه روز در حال برگزاری است.
به گزارش عصرهامون؛ محمد رضا ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان در گفت و گوبا شستون بیان کرد:  برای نخسین بار در شهرستان سراوان شاهد برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به مدیریت مجتمع آموزش عالی هستیم.


 وی با توجه به اقدامات انجام شده از سوی مجتمع آموزش عالی سراوان در یک سال گذشته، افزود: کنکور سراسری سال گذشته با مدیریت  مجتمع آموزش عالی در سراوان برگزار شد که رضایت سازمان سنجش را به دنبال داشت و به همین دلیل پیرو درخواست های انجام شده نسبت به برگزاری آزمون های ارشد، دکتری و استخدامی سازمان سنجش موفقت خود را مبنی بر برگزاری آزمون کارشناسی ازشد منطقه سراوان، سیب و سوران و مهرستان در سراوان را اعلام کرد.

رئیس مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: پیرو درخواست های مکرر دانشجویان و علاقمندان به تحصیلات تکمیلی در شهرستان و همچنین به جهت مشکلاتی که در ایاب و ذهاب به شهرستان های دیگر وجود داشت، به خصوص در بحران کووید 19 و مسائل و مشکلات بهداشتی، این اتفاق خوب صورت گرفت که شرکت کنندگان با دغدغه و استرس کمتر  در آزمون تحصیلات تکمیلی شرکت کنند.

ریگی در پایان خاطر نشان کرد: تعداد شرکت کنندگان در آزمون 935 نفر هستند که  از این تعداد 357 نفر خواهر و 578 شرکت کننده برادر هستند که به مدت سه روز در شهرستان سراوان با هم به رقابت می پردازند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۲۴


ارسال