دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۹
فرماندار سیب و سوران:
افتتاح طرح پرورش شتر مرغ مولد ۵۲۵ قطعه ای در سیب و سوران/ زمینه اشتغال 10 نفر فراهم شد
 
مجیب حسنی گفت: طرح پرورش شتر مرغ مولد ۵۲۵ قطعه ای به میزان ۲ هکتار با اعتباری به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال ایجاد شده برای ۱۰ نفر در سیب و سوران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون؛ مجیب حسنی فرماندار سیب و سوران در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه مناسبت های مختلف بهانه ایی هستند تا بخشی از خدمات انجام شده را به مردم معرفی کنیم، بیان کرد: در هفته ی دولت امسال در شهرستان سیب و سوران ۳۴۲ پروژه با هزینه ۴۸۰ میلیارد ریال در حوزه های مختلف؛ مسکن، کشاورزی، حمل و نقل و راه، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و... به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: روز گذشته با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کلنگ ساختمان ثبت اسناد و املاک با زیربنای ۳۰۰ متر مربع با اعتباری به مبلغ ۱۲ میلیارد ریال در سیب و سوران به زمین زده شد.

فرماندار سیب و سوران ادامه داد: همچنین روز گذشته  طرح پرورش شتر مرغ مولد ۵۲۵ قطعه ای به میزان ۲ هکتار با اعتباری به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال ایجاد شده برای ۱۰ نفر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

حسنی یادآور شد:افتتاح چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستای گوهر میلی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال ، افتتاح ۵ واحد مسکن مددجویی در روستای کلوکان ( کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، اعتبار هر واحد به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال از کل اعتبارات ۵ واحد به مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و افتتاح پروژه آسفالت روستای کنت به میزان ۱۰ کیلومتر بامشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری با اعتباری به مبلغ ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال که تعداد خانوارهای بهره مند ۶۶۹ است از دیگر طرح ها و پروژه هایی است که از ابتدای هفته دولت تا کنون در شهرستان سیب و سوران مورد بهره برداری قرار گرفته است.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۱۶۴


ارسال